Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök Yorki nevelési tippek?

Kölyök Yorki nevelési tippek?

Figyelt kérdés
12 hetes a kisyorkim, folyamatosan próbáljuk nevelni,de nagyon kis szeleburdi. Van egy szobakennelje,ahol ha nem vagyunk otthon el van,de ha otthon vagyunk tombol hogy ki akar jönni. De ha kint van akkor meg rág mindent, harap, ugat, folyamatosan figyelni kell rá. Minden nap játszunk vele, nagyokat sétálunk,de mintha sose akarna elfáradni😄
2021. aug. 17. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi hany orat akarod kennelben tartani? 24-et? Persze, hogy ki akar jonni, persze, hogy rag, persze, hogy figyelni kell ra. Kolyok, mit vartal?

Termeszetesen a nem kivant viselkedest tiltani kell, meg is fogja tanulni, de nem 2 perc alatt.

Mennyire setaltok nagyokat? Utolso oltasat megkapta? Ha nem, akkor ezt mondjuk pont nem kene, de most hirtelen nem tudom pontosan, hogy van, de nalunk az utolso oltas utan 2 hettel lehetett menni nagy setakra, ami majdnem 15 hetes kor korul volt. Allatorvosa valogatja mondjuk, de nekunk ezt ajanlotta.

2021. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most kapott 1 hete veszettség ellenit. Egyébként családi házas környéken lakunk, estefelé szoktunk sétálni, szinte senki nincs a környéken,más kutyákkal nem találkozik. Nem akarom kennelben tartani, sőt én örülnék ha már kint lehetne egész nap, de rágja a bútorokat, hiába szólunk rá minden alkalommal
2021. aug. 17. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Es a tobbi oltas? 11 hetesen fixen nem az utolso oltasat kapta, es ugyebar nem csak veszettseg elleni van. Ugye nem csak ennyit kapott?
2021. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy, 8 hetesen hoztuk el,akkor már volt oltása,azóta kapott már egy kombináltat utoljára a veszettséget,az állatorvos most azt mondta október körül kell a következő.
2021. aug. 17. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Adjatok neki valamit amit rághat, pl gumicsérkét vegyetek állatkereskedésben, amit esetleg szabad neki rágni (én nem értek a kutyikhoz.)
2021. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*csirkére gondoltam, de tehát amilyen találtok ilyen rágóka kutyáknak
2021. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak játékai, amiket rághat? Én vettem az enyémnek labdát, plüssállatokat, gumicsontot, kötelet, csörgős játékokat, és ha bármi olyat rágna, amit nem szabad, pl. bútor, akkor rászólok, hogy nem és adok neki helyette játékot, amit rághat. Így nagyon ritkán rág bútort, mert egyrészt nem hagyom, másrészt van helyette más.
2021. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nagyon aktív kiskutyák, sokat kell velük játszani, 3-4 órát egy nap vagy akár többet is.
2021. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!