Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorara nohet egy kangal-kaj...

Mekkorara nohet egy kangal-kaj keverek?

Figyelt kérdés

most 4 honapos, fiu, fel eves koraban ivartalanitva lesz. az erdekelne, hogy mekkorara nohet?

csutortokon tolti a 4. honap 1-hetet, a hata kb terdig er most, 18 kg.

illetve mennyi idos koraig no?

(mielott valaki irna, hogy minek szaporitom a ket fajt, nem szaporitom, nem is tennem. a szomszedban szulettek, 3 maradt eletben, de miutan lattam, hogy khm.. eleg barna boru embereknek adnak egyet, inkabb hoztam magamhoz az utolsot (masikkal nemtudom mi lett). igy kerult hozzam, jarunk suliba is, sokat tanulunk egyutt igy nevelessel sincs problema, ha valaki ezzel kapcsolatban irna valamit

elore is koszi a valaszokat


2021. aug. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hívd a tetovált állatvédõket.
2021. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

3 eves koraig szoktak noni: 1-1,5 evig magassag es hossz novekedes. Utana szelesedik: kino belole a nagymaci 😍


Az amstaffom vol 7 honaposan 27 kg. Pedig ok negyedakkorak,mint a te mackod. :) Elvileg a kutyad mindket szuloje 60-70 kg korul van,ha tenyleg azok a szulok. Akkor a gyerek is akkora lesz.

2021. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Az eredeti kérdésedre válaszolva, nagyjából mint egy kisebb fajta medve :D De ha szomszédból való, valszeg láthatod a szülőket, így abból ki tudsz indulni.
2021. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Változó. A káj és a kangal kanok átlagosan 75cm mar és 50-60kg között vannak. Vannak extrém nagy példányok néha, azok akár 80-85cm-t és a 65-70kg-ot is elérhetik. Hozzáteszem, egészséges, nem elhízott kutyákról beszélek.


Nekem szintén ezekhez hasonló pásztorkutyám van.

Ő 4 hónaposan 55cm mar és 27kg volt.

2021. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!