Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire viseli meg a...

Ez mennyire viseli meg a kutyát érzelmileg?

Figyelt kérdés

Van egy kutyánk akit alkalmanként, hétvégenként vagy nyáron pár hétre nagynénémnél szoktuk hagyni. Őket ismeri kis kora óta és van egy kutya is ott akit szintén pár hónapos kora óta ismeri és sokat játszanak. Kert is van stb.

Szoval mint hogy egyedul hagyjuk vagy panzioba vigyuk, ide szoktunk hozni. Szeret ott lenni örül amikor mondjuk neki hogy oda megyünk.

Megviseli ez őt?



2021. aug. 19. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy, hogy hetvege vagy par het. Biztosan megviseli a par het, viszont ha mar ott ismeros neki a terep, akkor nyilvan meg mindig jobb, mint a panzio, hiszen ott idegen kutyusok es emberek kozott lenne.
2021. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván stressz, de ez egy kezelhető, könnyed dolog. Főleg, ha van barátocskája is... még lehet az a rosszabb, mikor haza kell mennie 😄
2021. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttad-e valami jelét, hogy megviselte volna a nagynénédéknél töltött idő?

Ha nem, mi a gond?

2021. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem láttam.


Csak olvastam valahol, hogy ez megviseli a kutyákat ha másnál is van nem csak otthon

2021. aug. 19. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem viseli meg.

Nekünk is van kutyánk, Pesten élünk lakásban. Anyámék faluban, nagy kerttel, 2 kutyával. Havonta járunk hozzájuk szóval a kutyám nagyon jól ismeri öket és imád ott lenni. Ott végre rendes kutya módjára viselkedhet (kinn lehet a kertben, ugathat, őrizheti a házat).

Amikor nyaralni megyünk párommal, mi is mindig anyámékhoz visszük a kutyát. Évente 2-3-szor 1-3 hétre. Imád ott lenni. Szerintem jobb is ilyenkor neki, mint normál esetben a lakásban kuksolni egész nap amíg mi dolgozunk.

2021. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent készpénznek venni, amit a neten olvasol.
2021. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan megáll az eszem egy ilyen kérdés olvastán! "Szeret ott lenni örül amikor mondjuk neki hogy oda megyünk." "sokat játszanak, kert is van" Mi a kérdés??????
2021. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Ha már megszokta, hogy előbb-utóbb mindig érte mentek, akkor már sokkal simábban fogadja ezeket az alkalmakat.
2021. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!