Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatvédők foglalkoznak...

Az állatvédők foglalkoznak azokkal a homelessekkel, akik kutyákkal zsarolják érzelmileg a népet?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert a szívem szakad meg ezekért a kutyákért, amikor ezt látom. S nyilván nem arra gondolok, amikor csóri hajléktalan élete tőle függetlenül romlott el, hanem akik tényleg a kutyával próbálnak vissza élni, és ha veszek neki kajat, még én vagyok letolva, hogy miért nem pénzt adok...

2015. ápr. 25. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Talan nem elég kivehető a kérdésem. Arra gondolok, amikor aluljáróknál és más forgalmas helyeken ülnek kutyával az ölükben, táblával a kezükben, hogy szánjuk meg azt a szerencsétlen állatot.
2015. ápr. 25. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálunk. Sajnos, kevesen vagyunk, kis kapacitással, s nem is mindről szerzünk tudomást, de ha lehet, a normálisabbjáét oltatjuk-ivartalaníttatjuk, a szemetebbjéét koboztatjuk, hogy aztán szerezzenek másikat :( Ha tudsz fotót készíteni, távolabbról, feltűnésmentesen, a helyszín megadásával, a Facebookon, állatvédelmis körökben tudsz konkrét segítséget kérni...

Egyébként, amelyiknek társ és mankó a kutya, az boldogan megköszöni a kutyatápot, mert így nem a sajátját kell megfeleznie vele. . Amelyik reklamál és pénzt kér, na annál éhezik a kutya...

2015. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak akik tényleg hetente cserélgetik a kölyökkutyát, hogy minél több pénzt lejmolhassanak vele, de azért ismerek nem egyet, akiknek a kutya a társuk, és lehetőségeikhez mérten igyekeznek a legjobbat megadni nekik, és tényleg hálásan megköszönik, ha valamit viszek a kutyának. nem minden hajléktalannak azért van kutyája, hogy jobban kereshessenek..
2015. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,foglalkoznak,de nem erre kiélezve,hanem úgy ãltalãban.Sok a kóbor,kidobott kutya,ha elveszed,holnap szerez egy másikat.
2015. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hármas válaszadó, írtam, hogy nem mindegyik egy kaptafa... Leirnád nekem pontosan, hogy hol találom azt a kutyusost, akinek te is szoktál vinni? Mert ha valóban megbízható, akkor szívesen vinnék neki én is. :-)
2015. ápr. 26. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
a népligetnél van pár hajléktalan, 2 fekete kutyusuk van. a kutyák előtt mindig van víz, kaja, kartondobozon, pokrócon fekszenek. ha a kutyus véletlenül az aluljáróba pisil, lelkiismeretesen fel is takarítják, hogy mások ne lépjenek bele. szoktam nekik péksütit, meg virslit vinni, mindig nagyon megköszönik :) illetve régebben a keletinél láttam egy bácsit egy bull típusú kan kutyussal, FN magazint szokott árulni. a kutya jókedvű, barátságos, ha rossz idő van, mindig van egy pokróc, amin csücsülhet, de pólót, sapkát is szokott adni rá a gazdája :D
2015. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Keletist én is ismerem, talán 2-3 hónapja láttam utoljára.
2015. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!