Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jónapot az lenne hogy yorkshir...

Jónapot az lenne hogy yorkshire terrier kutyus télen hogy lehet kint? Csak ruhában? Éjszakára nem szeretnénk ha sétálgatna ezért vettünk egy ketrecet neki az nem baj ha a fekvőhely és a pelenka egymás mellett van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne tarts kutyát
2021. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha foglalkozol vele, akkor ejjel alszik, es nem setalgat... De szerintem se tarts, ha ennyi eszed sincs.
2021. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

A yorki nem való csak kertbe. Max ki-be járósnak,főleg télen. A ketrec meg nem jobb a láncnál,a kutyapelenka meg nem szobatisztaság.

Summa summarum,szerintem se tarts kutyát.

2021. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Dikk. Évek óta járok ide. Maga az első, aki jónapottal köszön. Respect.
2021. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
A kutya nem plüss állat, amit bab@szol valahova, ha nincs kedved hozzá. Azzal foglalkozni kell, mert különben szenved. Ha van motivációd, hogy megtanulj dolgokat a fentiek alapján, akkor érdemes lenne olvasgatni a fajta tartásáról... Ha nincs motivációd, akkor viszont ne tarts kutyát, mert neked nyüg, neki szenvedés lesz
2021. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

A yorki minimum kinti-benti, de inkább szoba kutya. Nem való kintre, nem is bírja azt a hideget huzamosan még kabátban sem. Ha kinti kutyát akarsz akkor olyat válassz amit lehet kint tartani.

A ketreccel sosem értettem egyet, pont akkora hogy a kutya feküdni tudjon benne, nem értem miért vesznek ilyeneket az emberek. Alvó helynek vannak jobbak, neveléssel meg megoldható hogy ne kelljen bezárni egy ketrecbe.

Ha kutyát szeretnél, olyat válassz, aminek megfelelő körülményeket tudsz biztosítani, és meg tudod neki adni az elegendő mozgást amit a fajta igényel. Megértem, hogy az előttem lévők miért írták, hogy ne tarts kutyát, mert annyiból amit leírtál, nem a legjobb helye lenne nálad a kutyának.

2021. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Te inkább ne tarts kutyát....
2021. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

"az lenne hogy yorkshire terrier kutyus"

Ne, ne legyen, de másmilyen se.

2021. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Yorkit télen vízhatlan , meleg ruhában sétáltatnak.A ketrecben a pelust tedd az ajtaja elé, a fekhelyt pedig hátulra. Ahogy nő a kiskutya, később ki lehet venni a pelenkát.
2021. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogyan kell kutyát tartani nem kint akatom mivel hogy szobakutya csak azt kérdeztem hogy milyen gyakran és mennyi időre mehet ki télen mivel még nem volt ilyen pici kutyám
2021. aug. 20. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!