Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie kisfiúnak melyik lenne...

Yorkie kisfiúnak melyik lenne a legjobb név?

Figyelt kérdés
Matthew, Isaac, Lincoln, Everett, Timothy, Leif, Westley, Blaise, Cole. Illetve hogy kell őket kiejteni? Németes vagyok.

2021. aug. 21. 14:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem tudod kiejteni, miért akarsz neki angol nevet adni?

Amúgy Westley. Mert vicces. Kb. mint egy vizslát Spánielnek hívni.

2021. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hugom kutyája lesz, ő szeretné az amerikai nevet. 2.os ezért még nem tanul idegen nyelvet tehát így ő sem tudja.
2021. aug. 21. 14:16
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ezek furán hangzanak,főleg ha belegondolok hogy ha kiabálni kell neki hogy jöjjön vissza.


Mettyú gyere ide azonnal!!!


Nekem tetszik egyébként ha ember neveket kapnak. Pl Peti, Máté vagy ilyesmi. Angolul nekem furi persze ha neked tetszik akkor természetesen úgy hivod a kiskutyát ahogy szeretnéd. Ez csak az én véleményem.


Mettyú, Àjszek,Linkoln,Everett,Timoti, ezt fogalmam sincs, Veszli talán,Bléjz talán,Kól.


Én kb így ejtenen ezeket de javítson ki aki tudja.

2021. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ezek közül a Timothy (Timoti) tetszik a legjobban, de nem rossz az Isaac (Ájszek) és a Cole (Kól) sem.
2021. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem nevezitek el olyan néven amilyet ki is tudtok mondani?

Húgod kutyája és nyelvtudása ide vagy oda te tetted fel a kérdést,ergo te nézted ki ezeket a neveket és te nem tudod hogy kell kiejteni.

Ezek amúgy sem kutya nevek,hanem ember nevek,és egy apró kis szőrgombócnak minek adnál amúgy is komolyabb nevet? Röhelyes,kint Dr.Szöszi Gyilkos nevű csivavája.


Van egy rakás jó név,ne az interneten keressetek,hanem úgy nevezzétek el ahogy a további 15 évben szólítani akarjátok.

Nem fogtok 15 éven át ordítani a parkban,hogy 'Mettyú' gyere ide.mert igen azt a nevet így kell kiejteni,és baromi gáz,főleg elképzelve egy gyerek hangjával.


De ti tudjátok.🙄

2021. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
3 én is arra gondoltam,hogy milyen gáz már utána kiabálni egy mettyút vagy egy ájszeket.(igen,az meg az Isaac) xD
2021. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy yorkihoz inkább a cuki nevek illenek. Pl.: Nózi, Pici, Cukorka...

Amíg nincs meg a kutya addig ne nagyon gondolkozzatok neveken. Előbb meg kell ismerni a kutyát, hogy rájöjjetek melyik név illik hozzá. Mielőtt kutyám lett biztos voltam benne, hogy Sammynek fogom hívni, miután meglett a kutya rájöttem, hogy abszolút nem illik rá a név.

2021. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ránézel egy Yorkiera neked a mettyú jut eszedbe?

Nem vagyok a Bodri meg a Málna nevek híve se,de Isaac meg Everett és még kiejteni se tudod..

2021. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Ha mar mindenkepp angol hangzasu nevet akartok,akkor valamilyen becezo format,ami kistestu kutyahoz jobban illik.Pl Bobby,Tommy,Billy,Freddy stb esetleg Jack(Dzsek)
2021. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Én a kis yorkie fiacskámat Eddynek neveztem el. Ki lehet ejteni könnyen és megjegyezhető.
2021. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!