Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen kutya mellett...

Hogy lehet ilyen kutya mellett kiállni az autóval? mit szólnátok a járókelők helyében? mit a gazda helyében?

2021. aug. 21. 21:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
Első kérdés nagyon nem jó .Egy kutya nem lehet erősebb nálam. Sőt kevés embernél erősebbek . Inkább agresszívabbak, viszont ez nálam is megvan így nem hátrány. De ne írd, hogy állat, mert itt a kutyákról volt szó. Elefánt például erősebb nálam nyilván. A másodikra válaszom nulla, mert leszúrtam őket. Ez jobb megoldás, ha van nálad kés. Vagy inkább várjam meg azt, hogy megharap a pásztorkutya, aki nekedfut ? Természetesen nem.
2021. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Az előbb még azt mondtad, hogy te lazán megfojtod. Ezt hogyan tudod kivitelezni?



Hányat szúrtál le?

Hogyan történt?


Te biztosan nagyon erős vagy

2021. aug. 21. 22:34
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
Nézd, nyilván rossz emlék ! De inkább magunk, mint a kutya. Nem vagyok büszke erre, de elkerülhetetlen és a pásztorok a felelőtlenek. Kezdem azzal, hogy nem Magyarorsz.on születtem. Nem is szomszédos országban, így nem vagyok magyar. Kettőt szúrtam le, egyik meghalt. A másikat muszáj volt megszúrnom a nyakán, mert ilyenkor hirtelen kell cselekedni. Ezek a pásztorkutyák nagyon veszélyesek, a Kaukázus vidékén sok van és gyilkoltak meg embereket, főleg nőket. Ezért utálom őket. Mindig vitatkoztam ezekkel az emberekkel, akik tartják, hogy nappal ne engedjék el őket szabadon. Természetesen meg tudnám fojtani, de ez a gyorsaságon is múlik , így ez annyira nem biztonságos. De ha nincs kés vagy egyéb... Nem szívesen írok ilyen negatív emlékekről. De a lényeg, hogy gondolj a gyengébb emberekre, ha nagyobb termetű kutyát engedsz szabadon akár kis időre is.Ha kicsi az a kutyád, akkor engedheted el szerintem. Az olyan nem tud széttépni senkit max megharapja -bár ebből is lehet gondod
2021. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%

Darius! Latszik szeretsz fullenteni.


Biztos kemeny legeny vagy a szaddal, de en inkabb azt mondanam, hogy hazudsz. Pasztor kutyak medvevel verekszenek ha kell ... egy medvenek mancsonkent 5 lenyegesen kemenyebb fegyvere van (karom) mint a te kis bugylibicskad. Arrol nem is beszelve, hogy egy pasztor kutyanak a kozelebe sem tudsz es nem is mernel menni amikor tamadasban van.


De en benne vagyok egy bizonyito ereju kiserletben, elhozom a legkemenyebb kutyamat - te pedig hozhatsz barmilyen kest. Ha vallalod te is en siman megengedem, hogy leszurd a kutyam ha tudod.


Nos Rambo?! :)))

2021. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#Darius


Hallottam egy sztorit ismerősnél, akinek a portájára bement a haverja, csengetés nélkül, és szembe találta magát a kaukázusival a portán.


Percek alatt a kutya alatt volt az ember, megsérült és úgy kellett lerángatni róla a kutyát.

Ki tudja mi történt volna az emberrel, ha nem lép közbe a gazdája?


A sztori vége az lett, hogy a kerítés mögül megmérgezte a későbbiekben az ebet a gyáva féreg, persze ő volt a hibás, minek ment be más portájára csengetés nélkül?


De ez a sztori eléggé megcáfolja az elméletedet... miszerint nincsen erősebb kutya az embertől...


Egy kaukázusi minden bizonnyal erősebb, kitartóbb és agresszívebb, mint te magad.


De 1:1 elleni viaskodásban nem hiszem, hogy akár egy nőstény roti ellen is felül tudnál kerekedni

2021. aug. 22. 10:25
 16/25 anonim ***** válasza:
17%

Jaj kérdező, kutya nem lehet közterületen, be kell zárni, főleg az ilyen aggereszív dögöket...Ha a te gyerekedet vagy anyádat pécézni ki, mit tennél szó nélkül végignéznéd.

Amúgy sprével kell lefújni, az legális önvédelem. Vagy viperával, ha azzal fejbe basszák, akkor annak annyi. Embernek is, nem hogy kutyának. Tény, hogy illegális, de ha megtámad kit érdekel.

2021. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kutya egyáltalán nem agresszív.Valaki ismerős lehet odakint,mert farkat is csóvál,és az ugatásnak sincs semmi territoriális jelzése.Szimplán mint aki köszön,vagy szól,hogy szevasz itt vagyok.:D
2021. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
De gyönyörű hangja van 😍😍
2021. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

de ez a videón lehet, hogy igazából csak egy középméretű, pusziosztó maci


és csak a hangja nagy

2021. aug. 23. 10:44
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

Border colliem mellett simán ki tudtunk állni a kocsival, felküldtük a lépcsőre és szépen várt a tetején, amíg ki-be álltunk.

Másik két kutyámmal ezt nem merem megcsinálni, mindig becsukom őket a házba.


Az is egy jó megoldás lehet, ha valahova a kerítésre hurkolsz egy pórázt, ahol nincs a kocsi útjában és ahhoz kötöd arra a pár percre a kutyust.


Sok kutyát láttam viszont, akik betartják a határokat és nem mennek ki a nyitott kapun, mikor 5-10 m-re sétálok a kutyáimmal sem. Ahol van kerítés ott viszont sokkal durvábban üvöltenek, ugrálnak, mint a videón, mikor "elfogy" rohannak a másik kerítéshez és ott fojtatják.


Persze sajnos olyan is volt, hogy a kutya nem tartotta be ezt a szabályt és nekünk rontott a beálló kocsi mellett...

2021. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!