Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a szülinap...

Tevenyereggyarto kérdése:

Mit szólnátok ha a szülinap mellett ünnepelnénk a megfogantatásunkat is ?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam ,hogy ünnepeljük a szülinapot s a névnapot, de a megfogantatásunk napját nem pedig végül is onnantól kezdődött az életünk. Mit szólnátok ha azt is ünnepelnénk, amolyan névnap szintű “alszülinap” féleség lenne ? Ti ünnepelnétek ?

2020. júl. 12. 19:23
A kérdező szavazást indított:
#jó lenne, én ünnepelném
#jó lenne de szerintem nem ünnepelném
#szerintem értelmetlen
egyéb, leírom kommentben
26 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Upsz, a szavazásnál ne nézzétek a #-eket, még nem csináltam ilyet, azt hittem itt is “hastagolni” kell mint a kulcsszavaknál, sorry.
2020. júl. 12. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezzel a szüleink intim együttlete lenne joforman ünnepelve..
2020. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Értelmetlen, és a legtöbbször eleve megállapíthatatlan is.
2020. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
És te tudod, melyik napon fogantál? Én még a saját gyerekemét se, pedig ott voltam.
2020. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek kábé annyi értelme van, mint a napelemes bányászlámpának. A fogantatás napját nem lehet halál pontosan meghatározni, hacsak nem havonta egyszer élnek nemi életet.

Kérdező minek neked még egy indok az ünneplésre? Menj el bulizni fogantatási nap nélkül is!

2020. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ahogy nézem erősen az “értelmetlen” nyert, mondjuk érthető. Kíváncsi vagyok ,hogy annak idején hogy viszonyultak az emberek a szülinap vagy akár a névnap “bevezetéséhez”.

Nem akarok +ünnepet, csak megfordult a fejemben ,hogy ezt hogyhogy nem ünnepeljük. Ünnepeljük a szülinapot, sőt történelmi személyekét tanítják is de a megfogantatásra még csak hasonló sincs, legfeljebb Jézusé (szeplőtelen fogantatás ünnepe). Persze nem lehet pontosan belőni, de szerintem ha ünnepelnénk akkor lenne valami “szabály” ,hogy honnan mit kell számolni vagy ilyesmi.

2020. júl. 13. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!