Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt más is akinek a...

Van itt más is akinek a kutyát nem lehet együtt etetni?

Figyelt kérdés
Van 3 kutyánk nagyon jól elvannak, de a beagle morog ha valamelyik másik a közelébe megy. Egyiküket párszor meg is rázta picit. AMÚGY MEG SZUPERÜL KIJÖNNEK. Van valami ötletetek?
2021. aug. 24. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ártana nekik külön tálat adni. a táljukra ők nagyon rigolyásak és területvédő ösztönük van, a másik sose ehet a táljukból. ezt onnan tudom, hogy nálunk kutyamama nem engedte, hogy egyenek a kiskutyák a táljából.
2021. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek legyen saját tálja és csak abból ehessenek.


Nekem is 3 kutyám van, ha valamelyik hamarabb végez, akkor sem megy kitúrni a másikakat, hanem szépen megvárja, amíg ők is végeznek és otthagyják a tálat.


Egyiknek ez magától értetődő volt, másikra kétszere rászóltam kb, a harmadiknak nehezebben esett le, de ő is megtanulta.

2021. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két kutyám volt. Oda voltak egymásért. Az alfa mindig hagyott 2-3 (tényleg ennyi) szem tápot a haverjának, de nem lehetett őket együtt etetni. Az egyik az előszobában, a másik az udvaron evett. Ha nagyon rossz volt az idő, akkor mindkettő bent, de közéjük álltam, különben amelyik gyorsabban végzett, az beleevett a másik kajájába.
2021. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig két kutyám volt, de mindig külön tálból és külön helyen etettem őket, lehetőleg jó messze egymástól. Így sokkal nyugodtabban esznek a kutyák. Ha valamelyik hamarabb megette, megvárta, míg a másik is végez, aztán kölcsönösen ellenőrizték egymás tálját, hogy ki mit hagyott.
2021. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!