Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen kutya mellett hogy...

Egy ilyen kutya mellett hogy lehet ki be járni, autóval ki be állni? Szerintetek ez egy nagy pusziosztó maci, vagy mérges?

2021. aug. 24. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Abszolút nem mérges, kulturáltan, intelligensen, és türelmesen nyilvánítja ki a területét.


Intelligensebben, mint aki a videót készíti, és 0:7 -től 0:23-ig tartó morgásból nem bírja felfogni a primitív agya, mit akar közölni a kutya, és tovább provokálja.


A videó készítője megérdemelné, hogy átdobják a kerítésen.

2021. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Te húgyagyú,egyik sem "pusziosztó maci".

Mindkettő a területét őrzi-védi.


A fenti videóban a kaut valami idióta hergeli.A Roti a gazdáját látja kintről,kommentben ott is van.

Idegen -> jeleznek,hogy tűnj el.

Gazda -> mint bármelyik másik kutya örülnek,köszöntenek.


Semmi hasonlóság a két videóban,fordított esetben a kau is ilyen barátságos lenne A GAZDÁJÁVAL.

2021. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

A rotiban inkább kíváncsiságot, és frusztráltságot látok a területvédés mellet, látszik rajta, hogy frusztrálja, hogy nem lehet közelebb, de az ugatásából lejön, hogy ha nem lenne ott a kapu, vagy semleges környezetben lenne, inkább ismerkedne, mint támadna.


Az 100%, hogy egyikre se lehet azt mondani, hogy agresszív.

Aki annak titulálja, az csak a teljes hozzá nem értését nyilvánítja ki.

2021. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért barátságos, mert csóvál? Te komolyan nagyon buta vagy. Ha ennyire nem értesz a kutyák kommunikációjához, ne itt okoskodj!
2021. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

13-mas vagyok, ezt nem láttam, hogy a gazdájához menne, de akkor ezek szerint kb jól értékeltem, inkább oda menni akar, kíváncsi, frusztrálja a fizikai akadály.

Keresve se lehet agressziót látni egyik videóban sem. Nem látott még agresszív kutyát, aki ezt annak hiszi!

2021. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15


egyetértek


nekem puszi osztó macinak tűnnek, nem agresszívnak

főleg a roti.. kis maci :)


egyetértek! linkelj ezeknek itt feljebb agresszív videót, mert amiket én linkeltem, tutira nem az!

2021. aug. 24. 22:38
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A roti is csak őrzi a területét, a család felé nyílván "pusziosztó maci", ha te lennél a gazdája neked is maci lenne. Ugatnak a kutyák ha közel jönnek a területükhöz.
2021. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te fogyatékos vagy , vagy miért jössz ilyen debil megnevezésekkel?
2021. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem egyszer egy ilyen "maci" jól megharapdál,hogy meg tudd miért nem az.

Minden kutya kedves a gazdájával.Idegennel a legtöbb már kevésbé..

2021. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
"Öleljen meg a medve!"
2021. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!