Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog vélemenyek?

Argentin dog vélemenyek?

Figyelt kérdés

Tapasztalat

Kennel

Ár

Minde erdekel



2021. aug. 27. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja a civis casus vagy valami ilyesmi kenelrol hallotam onnan valakinek tapasztalat?
2021. aug. 27. 12:25
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Engem is érdekelne, de nem mint hobbi, hanem inkább mint vadászkutya, ilyen téren van valakinek tapasztalata?
2021. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Én nem ajánlom, ismerős tapasztalan van csak. Olyan hülye nem vagyok hogy vegyek egy ilyen kutyát szerencsére.:)


De engem az érdekelne hogy te mire használnád? Mit tudnál nyújtani neki?

2021. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vadaszat kikepzesek rengeteg mozgas turazas es sok szeretetet
2021. aug. 27. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
3 Szerintem majd akkor kérdezz vissza, ha előtte érdemi választ adtál az eredeti kérdésre. Kérlek fejtsd ki bővebben hatalmas tapasztalatodat, miért nem ajánlod a fajtát! Nagyon kíváncsivá tettél.... :D
2021. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ismerősnek disznós kutyái vannak. Ő azt mondta, a magyar kennelek felejtősek. Neki olasz és argentin vonalas kutyái vannak.
2021. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És amúgy hogy megy ez s külföldi kennelekből kutyavásárlás?

Gondolom nem nézik meg előtte a köpyköket, meg a szülőket

És hogy képeznek vadászatra egy olyan kutyát, amivel csak kevesen vadásznak, tehát nem nagyon tud tanulni a felnőttektől?

És ha egyedül mész ki vadászni, akkor is viheted fogókutyaként?

Hatos, ha esetleg ezeket meg tudnád kérdezni az ismerősödtől, akkor nagyon hálás lennék, és bocsánat kérdező, hogy itt kérdeztem

2021. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Gondolom ismeretség is kell hozzá, no meg kb. 3-4x drágább, mint itthon.

Biztos vagyok benne, hogy nem látatlanba vesz kutyát, hanem előtte megnézni a szülőket és a kölyköket is.

Ő volt kint Argentínában is, pumavadászaton is részt vett.

Vadászkutyát nem nagyon kell képezni. Ösztön. Persze jó, ha egy felnőtt kutyától tud tanulni, akkor még jobb lesz.

Külföldre nem viszi a kutyákat, itthon disznózott vele. Gondolom nem feltétlen legálisan.

2021. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!