Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkimnak lehet hasmenése,...

A yorkimnak lehet hasmenése, és bélsara. Esetleg attól, hogy megfázott? HA nem, mitől?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagyok állatorvos, tehát nem tudom megmondani mi lehet a baja. De, tavaly télen, amikor nagyon hidegek voltak az én kutyámnak is egyfolytában hasmenése volt, még hozzá zöldesszínű. A doki azt mondta, hogy valószínűleg megfázhatott.

Hol/hogy fázhatott meg a kutyád? Esőben lehet nem ártana egy sima esőkabát!

2010. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megy a hasa, akkor menj orvoshoz!!! Talán nem véletlenül tanulnak emberek orvosnak.... Pont azért hogy ilyen kérdésekre válaszoljanak! Az én kutyámnak is ment a hasa... ÉS?! Anniyra bírom az ilyen kérdéseket...
2010. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bélsár szó azt jelenti, hogy kaki, tehát inkább akkor kéne aggódni, ha nincs neki. :) Hasmenése amúgy bármitől lehet. Vírustól, vagy olyan ételtől, amire érzékeny és még sorolhatnám. 1-2 napig ne adj neki mást, csak rizses húst, só és más fűszerek nélkül. Egyszerűen csak vízben főzd ki. Ha ezek után még hasmenése van, vagy más tünetei is vannak, menjetek orvoshoz.
2010. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!