Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik a kutyájukat is viszik...

Akik a kutyájukat is viszik nyaralni, azok hogyan utaznak?

Figyelt kérdés
Van olyan légitársoság, ami felengedi az utastérbe a kutyát? Illetve melyik légitársoság bánik legjobban az állatokkal? Közepes testű kutyámat szeretném magammal vinni. Eddig Európán belül autóval mentünk, de majd szeretnék eljutni Amerikában és Kanadába is, ahova vinném magammal négylábú barátomat is. Több, mint 8 órát levezetni nem könnyű és az Amerikai úton nem megoldható, de a repülő+kutya komboról eddig csak rosszat hallottam. Tapasztalatok? Ti hogyan oldjátok meg az utazást?

2021. aug. 29. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Kocsival szoktunk menni. 1-2 het Amerikaert nem tennem ki a kutyamat ekkora repuloutnak, addig vigyazna ra valaki. Egyebkent vannak legitarsasagok igen, viszont az a problema, hogy suly es merethatar van, ha a kutya nagyobb, akkor nem utazhat utasterben.
2021. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
mi kocsival vittűk a kutyát nyaralni erdélybe, olaszországba, ausztriába, németországba. repűlős utakra nem mennénk, mert a raktérben kéne utaznia. nem tennénk ki annak, hogy egy hordozóban kelljen órákig egyedül lennie.
2021. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Vannak kutya panziók erre az időre, ha nincs ismerős aki néha megetesse amíg elutazol.
2021. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi autóval megyünk akkor is, ha 1-3 napot vesz igénybe az utazás. Maximum útközben kiveszünk egy szállást valahol éjszakára. Sosem utaztunk kutyával repülővel, mert én is ideges lennék meg szerintem ő is, nem rakatnám be a raktérbe.
2021. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Én repülőn csak es kizárólag úgy utaznék, ha felvihetem magammal az utastérbe. Nem lennék nyugodt különben. Persze ez csak kistestű (azt hiszem 8kg a súlyhatár) kutyával kivitelezhető. Egyébként vonattal szoktunk utazni.
2021. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Külföldön még nem voltam kutyával, belföldön vonattal utazok vele, autóm nincs, a távolsági buszon pedig sokkal korlátozottabbak a lehetőségek. Külföldre is egyelőre vonatos utat tervezek kutyával, de még odébb van. Repülőre nem tudom, mekkora a súlykorlát, csak akkor vinném, ha bejöhetne velem az utastérbe, 9kg-os kutya, de nem szoktam repülővel utazni, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor repültem összesen eddig életemben.
2021. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!