Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vágott kutyafül ápolása? Hogyan?

Vágott kutyafül ápolása? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért jelentették a kérdést, sajnos nem láttam jöttek-e válaszok. Ez nem illegális egyébként, egy neves orvos végezte a műtétet. Mondta is hogy ne aggódjak ez teljesen rutin beavatkozás, sok tenyésztő is jár hozzá.

2021. aug. 30. 21:57
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Én döntöttem így hogy meg akarom neki csináltatni, ettől nem lesz kevesebb :D


Nem tudom hány éves vagy, de elmondom hogy ez nem befolyásolja a képességeit, ha kimaradt volna a biosz óra.

Ja és nekem amstaffom van nem dobermanom.

2021. aug. 30. 23:15
 22/32 anonim ***** válasza:
49%
Ja, értem, tehát sufnis kupírozás. Gondolom szapis kutya.
2021. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%
Nyílván szaporítós, meg eleve, aki az erkölccsel és a legális-illegális dolgokkal dobálozik és szerinte ez határozza meg az értékrendjét, annak nem lehet sok minden odafent és általában az ilyen emberekkel teljesen felesleges vitázni, mert csak egyedül beszélgetsz, mivel nincs kivel.🤷🏻‍♀️
2021. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős jött megnézni a frissen született staffi kiskutyakat. Mondta, hogy van nála kés, levágja a farkuk végét. Eligazitottam azonnal. Mondtam neki, hogy az apjanak kellett volna anno levágni a saját farkát, és akkor most nem kéne erről beszélgetni.
2021. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
96%
Az állatorvos nem mondta,hogy hogyan kezeld?
2021. aug. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%
Mert az ilyen patkány kutyáját látja állatorvos?
2021. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
58%

Persze,hogy látja orvos,állítsátok már le magatokat.Lehet venni kupírozott füllel kutyát.NÁLUNK tiltva.De nem mindenhol.NÁLUNK állatkínzás,máshol egy egyszerű rutin műtét.

Dobermann,Pit,Argentín dog,Német dog,Cane corso,Kaukázusi és Pireneusi szokott leginkább vágott fülű lenni,a környező országokban és sok magyar tenyésztőnél is fellelhetőek vágott füllel.

És nem,nem fog senki megállítani vele az utcán (kotnyeles járókelőket leszámítva..) hogy miért olyan a kutya füle.


Nektek elítélendő,oké,senki nem kérdezte,hogy MIT GONDOLTOK a kupírozásról.


Kérdező,ha az állatorvos és a tenyésztő nem adtak egyéb utasítást nem kell vele semmit tenned.Ha kivérzik,gennyezik,vagy vakarja vidd orvoshoz (kap gallért,a gyógyuló seb viszket).

2021. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
59%
Sok országba be se lehet vinni ilyen kutyát. Munkaversenyeken nagyon sokszor nem lehet velük elindulni. Igen, Romániában nem tilos, oda viszik ki a "tenyésztők" kupírozni a kutyákat...
2021. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
57%
lassan jobban utálom az "állatvédőket" mint a cig.nyokat
2021. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
24%
"állatvédők"
2021. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!