Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet bármi baja ha...

Kutyának lehet bármi baja ha közvetlenül rá szórom a bolhaport és jól bele dörzsölöm a szőrében?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, erre való a szer.
2021. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi én is úgy tudtam csak ahol vettem azt mondták kutyát bőrével közvetlen ne találkozzon inkább csak a kutya szokásos helyére szórjam azt mondta a hölgy
2021. aug. 31. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ mi a készítmény. Mert van amit tilos az állatra tenni, csak a környezetre szabad.
2021. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Milyen port vettél? A valódi, kutyára való bolhaport a bőrére kell szórni, nem elég csak a szőrre.
2021. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Nekem azt mondta az állatorvos, hogyha egy tacskóra szórok annyit, amennyi egy dobermanra kell, akkor meg is halhat tőle.


Ezért inkább nem szórtam rá, hanem nyekkörvet vettünk, ami ugyan sokaknak nem használ, de nálunk bevált.

2021. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
2-es Azt a készítményt, amit a lakásban kell használni, azt nem teheted a kutyára! Egyáltalán mire kérted a szert? Olvasd el a használati útmutatót.
2021. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom már mindegy, mert az #1 tanácsára rászórta a bőrére... Ezért nem kellene agyatlanul tanácsokat osztogatni. Az meg döbbenetes, hogy még fel is lett pontozva egy ilyen felelőtlen válasz, de hát ezen az oldalon már semmin nem csodálkozom. Először írja le mit vett, majd utána megmondjuk!
2021. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!