Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 45 kilógramm Orijen Six Fish...

45 kilógramm Orijen Six Fish táp hány hónapig elég egy felnőtt, aktív Rottweiler kutyusnak?

Figyelt kérdés
Körülbelül.

2021. szept. 1. 23:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy az állati tetemeknek a másik nagy felvásárlója a szépség és a mosószeripar. :)
2021. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
29%

"Értem, de akkor miért van az, hogy egyik olcsó, føsminőségű táp sem olyan színre és szagra mint egy minőségi?"


A vegyipar olyan színt csinál neked amit akar. A vegyipar olyan szagot csinál neked amit akar. A vegyipar olyan ízt csinál amilyet akar.


Egy a fontos neki, a profitmaximalizálás!

2021. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

“ A friss, embernek való hús túl drága lenne egy ilyen tápgyártó cégnek. “


Mondjuk nem tudom, hogy feltűnt e, de például az Orijen 5* annyiba kerül mint egy legalja táp.


Nem darálnak bele semmit.


Nagyjából úgy készítik, ahogyan azt kommunikálják…


Évtizedeken keresztül nem tudja botrányok nélkül eltitkolni egy olyan cég ezeket a dolgokat, aminek konkrétan nem a táp, hanem az ahhoz való hozzáállás, filozófia a terméke.


He azt lehetne hazudni, hogy minden fasza, s nincs melléktermék, hogy több a hús mint amennyi valójában, akkor a legalja tápok is ezt csinálnák.

Akkor a friskiesen sem az állna hogy hús és melléktermékek, hanem hogy 85 százalék friss hús.


Egy darabig lehet hazudni, de azok a cégek mind bebuknak…


Létezik külön egy olyan munkakör, hogy food safety and quality engineering.

Még Magyarországon is.


Nem arról van szó, hogy az ipari állattartásban élve rohadó sertéseket ne adhatnák el neked jogilag…

Arról van szó, hogy ezt szabadon tartott Yorkshirei sertésként nem adhatják el neked.

Ez JOG!

2021. szept. 2. 13:45
 24/52 A kérdező kommentje:

“A vegyipar olyan színt csinál neked amit akar. A vegyipar olyan szagot csinál neked amit akar. A vegyipar olyan ízt csinál amilyet akar.”


A véleményedet eddig is felfogtam.


Arra próbáltam célozni, hogy a Pedigré, a Friskies, stb. márkák vezetősége akkor miért NEM akarja, hogy az Ő tápjuk is prémiumnak tűnjön?


Azért nem mert, ez a valóságban nem befolyásolható így.

2021. szept. 2. 13:47
 25/52 anonim ***** válasza:
29%

:DDD A marketingipart jól megkajálod, váljék egészségedre.


Mi maradunk a levágott tüskéjű törpeharcsánál, ha halas kaját akarunk adni nekik.

2021. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem érted meg, hogy a tápok között is van különbség.

Van belőle legalja, van supreme, van prémium, superprémium.

Igen, valóban egyre jobb a minőség, de azért közel sem úgy működik, ahogy a marketing mutatja. És valóban nem csalnak, hiszen akkor bírságot kapnának. De azért hidd el, nem ugyanazok az egészségügyi és egyéb szabályok vonatkoznak rá, mint amilyenek az emberi élelmiszerekre.


És visszakanyarodva a lényegre, hogy valahogy mégis egészségtelenebbek lettek a kutyák, részben a tápoknak köszönhetően.

2021. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
46%

szabadon tartott yorkshirei sertés :D

annak is csak a színe legjavát darálják be az oridzsenbe, igaz?

és azokból a yorkshiri sertésből kijön évi 20 000 tonna vagy több, ki tudja mennyi tápot adnak el a világon orijenből



na,omdegy. hát ezen jó, ezen jót röhögtem

2021. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
22%
én ebédre meg a gordiuszi tóban szabadon felfele úsztatott törpe harcsát fogok ebédelni
2021. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
46%
esetleg valaki szabadon tartott yorkshirei sertést ebédre? :D
2021. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Nem én kajálom meg a marketing ipart, hanem Te vagy felületes és konteós. Megzabálod a konteót.

Amiket írsz azok üres elméletek, vádak, de nincsenek alátámasztva semmivel…

Tessék alátámasztani, meg van rá a lehetőséged, hogyha az a valóság amit állítasz.


Én fel fogom a marketing működését, egészen meta szinteken is.

Dolgoztam is benne, meg minőségellenőrzésben is, még ha csak kicsiben is.


A kutyák életkorával kapcsolatban is amiket írsz, csak nevetséges tippelgetések.

Teljesen komolyan védhetetlen.

Reprezentatív mintákra van szükség, statisztikákra! Nem a saját véleménybuborékunkból halászgatott “tapasztalatokra”.

2021. szept. 2. 14:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!