Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt a gyk-n mindenki hardcore...

Itt a gyk-n mindenki hardcore kutyatartó?

Figyelt kérdés

- mindenkinek benti kutyaja van

- mindenkinek 300.000 ftos kutyaja van

- mindenki vagy 30.000 ftos orijen táppal vagy, erlelt argentin belszinnel eteti a kutyajat.

- mindenki munkanelkuli, es napi 25 orat foglalkozik a kutyajaval


Akinel barmelyik feltetel nem teljesul az folyamatosan le van ugatva h minek neki kutya, meg allatkinzo.


2021. szept. 3. 21:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%
Van aki igen, van aki nem, nekem pl nem.
2021. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
71%
És tényleg :DDD
2021. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Nekem nincs kutyám. Vannak sokkal jobb, olcsóbb, felelősségvállalás nélküli, problémamentes szórakozások is. Nem kell kutya. Lakásba meg főleg nem.
2021. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
Figyu, ide bármit lehet írni. Csak az nem biztos, hogy igaz. 😏
2021. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
62%

Kutyáim vannak sportra, munkára. Igen, bentiek. Igen, tk-esek, mert a sporthoz kell a tk (és igen, 800, olletve 1200 euro volt az áruk anno), igen, normális ételt kapnak.

És mellette keményen dolgozok, velük pedig majd minden nap tréningezek. Ha neked ez hardcore és abszurd, egészségedre. A legtöbb embert én is betegnek és idiótának tartom bizonyos hozzáállásuk miatt.

2021. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
35%

5

Mert te fanatikus vagy, már bocsánat. Neked akkor ez az életed. Te vagy a kutyáidért és nem ők érted.

2021. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
Valaki egyszer azt írta az ivartalanításra, hogy a gyakorisok már a megszületésük előtt ivartalaníttatják a kutyácskákat. Annyit röhögtem rajta.
2021. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
31%
Jah megveszik a kétezer forintos kutyakonzervet aztán adnak nekik enni 3 naponta mert sűrűbben nem telik olyan drága kajára, de legalább "ohhhh igennnn én amolyan prémium túroskakis kutyamorzsa desszert kajákokkal etetem őket ahhhhh te miért nem amúgy"
2021. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

A szüleimnek volt keverék kutyája, és 30 ezres "fajtakutyái" is, amik kinn voltak tartva, de chippelve, rendszeresen oltva voltak. Nem, nem voltak betegesek.


Én viszont, mivel értelmes felnőttként tudom, mi megy a szaporító telepeken, és mennyi dolguk van a menhelyeknek, elismert tenyésztőtől vettem tk-s kutyát, benn és kinn is tartom és igen, ivartalanítattam. A szüleim egyik kutyája ugyanis, akivel én is felnőttem, gennyes méhgyulladásban halt meg idő előtt. Nem volt szívderítő élmény.

2021. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
70%

9

Az ivartalanítás alap. Nem azért írtam a 7-es. Tényleg muszáj. Csak ugye a leírtak jól jellemzik az itteni kutyások egy részét. "Mindent a kutyáért, még ha beledöglik is."

2021. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!