Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt a gyk-n mindenki hardcore...

Itt a gyk-n mindenki hardcore kutyatartó?

Figyelt kérdés

- mindenkinek benti kutyaja van

- mindenkinek 300.000 ftos kutyaja van

- mindenki vagy 30.000 ftos orijen táppal vagy, erlelt argentin belszinnel eteti a kutyajat.

- mindenki munkanelkuli, es napi 25 orat foglalkozik a kutyajaval


Akinel barmelyik feltetel nem teljesul az folyamatosan le van ugatva h minek neki kutya, meg allatkinzo.


2021. szept. 3. 21:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
54%

Az egész kutyatartó közösség szinte csak toxikus emberekből áll. Jobban szeretik a kutyájukat, meg többre tartják mint az emberéletet. Szánalmas szerintem. Én is szeretem a kutyámat, de sokkal többet ér egy ember, mint egy kutya.

Tisztelet a kivételnek.

2021. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Van akinek tizenkét órás gürizés mellet gondot okoz még az is hogy maradékot adjon a kutyájának, másnak meg jut rá hogy normás kajával etesse. Ez van. De ha a minimálisra sem telik, akkor nem kéne állattatással növelni a kiadásokat Ugye kérdező? Ami a foglalkozást illeti: vagyunk rá négyen, együtt nem probléma megoldani.
2021. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
25%
Igen, az. Egyébiránt: "A kérdés provokatív. Köszönjük a bejelentést."
2021. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
62%
Én is ezt tapasztaltam, a kutya, de még a macskatartók is fanatikus emberek, akik rettentően érzékenyek arra, ha valaki nem a legtökéletesebben bánik az állatával, és nem ad neki meg mindent. Ja és persze, szerintük az állataik élete 100x fontosabb, mint egy emberé. Ha nem vagy annyira felelős állattartó, hogy ha van valami apró problémája a kutyádnak és nem viszed az éjszaka közepén állatorvoshoz, akkor egy gyilkos vagy. Meg szemét alak vagy, ha nem költessz a kutyádra fél milliót évente állatorvosra.
2021. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
13as provokacio miatt jelentve. Magara vette a kicsi szivem. Amugy miert gykzol este 11kor ahelyett h a kutyaddal foglalkoznal. Minek ilyennek kutya egyaltalan?
2021. szept. 3. 23:00
 16/41 anonim ***** válasza:
27%
Leírhatatlanul szánalmasok a kutyafanatikusok
2021. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
34%

Nyilvánvaló, hogy itt élitek ki magatokat. :) Látszik is, az összes ember fel lett százalékolva, aki szerint a kutya és macskatartók mind fanatikus őrültek. Aki meg ivartalanít, Joserával etet, és 200 ezret fizetett az állatért, azok meg mind csúnya rossz emberek, leszázalékolást érdemelnek, mert elmondták a véleményüket.

Tudom, nehéz elfogadni, gondolom titeket nem szerettek eléggé gyerekkorotokban, de nálunk a kutya, macska egyből a gyerekeink után jönnek a sorban fontossági sorrendben. Nem csak kerti tartozékok, hanem családtagok. Nyilván a gyerekemet választanám, ha kellene, de mivel jól nevelt, állatok mellet felnőtt gyerekeim vannak, soha nem kell választanom köztük.

2021. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
54%

17-es vagyok. Azt hozzátenném, hogy ennek ellenére, meg a leszázalékolás ellenére, én pont lexarom, ha valaki Darlinggal etet, vagy kertben tartja a kutyáját (ha csak nem egy csivaváról beszélünk). Az sem érdekel, ha nem viszi sétáltatni.

Csak ne legyen láncon tartva, és legyen fedél a feje fölött.

De ettől függetlenül én még máshgy kezelem a kutyám, macskám. Mert nekem is jogom van ehhez, mint nektek utálkozni azon, hogy én milyen drága táppal etetem a kutyám.

2021. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
74%

19

Miért nem vagyunk normálisak? :) De úgy őszinte indokot kérek, részletesen levezetve. Leírtam, hogy a gyerekeim nyilván fontosabbak.

Gondolom szerinted a vegák, vegánok sem normálisak, ugye?

2021. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%

21

Nem értem. Nem helyezek senkit semmi fölé. :)

Az állatok, ahogy a gyerekek is, védtelenek, segítségre, gondozásra, foglalkozásra szorulnak. Nem tudják megvédeni magukat.

Éppen ezért nagyon sok ember szemében olyan fontos, hogy ha már állatot tartanak, akkor tegyék azt jól. Mert felelősséget vállaltak egy életért. Mindenképp szomorú egy ember rossz sorsa, vagy halála. De ugyanúgy egy állaté is, akinek nincs meg a képessége, lehetősége, hogy tegyen ez ellen.

Mint mondtam, nem vagyok olyan balga mint te. Ott segítek az embereknek is, ahol tudok. Rendszeres adományokkal, önkéntes munkával.

És ugyanígy támogatom az állatvédelmet is. Sajnos alacsony IQ esetén ez a kettő nem fér meg egymás mellett.

2021. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!