Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Itt a gyk-n mindenki hardcore...

Itt a gyk-n mindenki hardcore kutyatartó?

Figyelt kérdés

- mindenkinek benti kutyaja van

- mindenkinek 300.000 ftos kutyaja van

- mindenki vagy 30.000 ftos orijen táppal vagy, erlelt argentin belszinnel eteti a kutyajat.

- mindenki munkanelkuli, es napi 25 orat foglalkozik a kutyajaval


Akinel barmelyik feltetel nem teljesul az folyamatosan le van ugatva h minek neki kutya, meg allatkinzo.


2021. szept. 3. 21:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
25%
Meg mindenki aranykoszorús mesterkiképző.
2021. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem én nem vagyok hardcore. Dolgozom, van családom, gyerekeim, barátaim, más hobbim.

Ettől függetlenül igen, bent tartom a kutyámat és a 2 macskámat, bár kertesben lakunk, kimehet a kutya, illetve a kandúr cica is kijár, mert ő egyszerűen nem bír bent megmaradni. A nőstény nem jár ki, ő elvan bent.

Igen, ivartalaníttott mind, egyrészt, hogy ne legyen fölösleges szaporulat, másrészt egészségügyi szempontból is jobb, harmadrészt, mindenkinek könnyebb az élete, ha nem kattannak meg időnként a hormonok miatt.

Nem, nem 300 000 forintos állatok, mindegyik mentett. A kutya menhelyi, a 2 macska talált alomból van.

Igen, mindegyik minőségi tápot kap, mert megtehetem, van rá pénzem, akkor meg nem fogok olyat adni, ami tele van mindennel, csak épp hússal nem.

Nem, nem vagyok munkanélküli, de vállalkozó vagyok home office-ban, kötetlen munkaidővel, így egész nap velük vagyok lényegében. Ettől függetlenül nem abból áll a napom, hogy őket szórakoztatom, mint mondtam, van munkám, családom, életem is, de nyilván rájuk is szánok minden nap időt.

Én nem gondolom ezt hardcore-nak, szerintem csak normálisan tartom őket. Családtagként, én mashogy nem is igazán látom értelmét, nem értem, hogy annak minek állat, aki semennyit nem akar vele foglalkozni. Nem muszáj tartani őket, ha teher, nem okoz örömet, aki miért kell?

2021. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%

34: “ Ettől függetlenül igen, bent tartom a kutyámat és a 2 macskámat,”


Nekem pl. a kutyám nem marad meg bent. Télen be szoktam “parancsolni”. De alig várja, hogy mehessen ki. Szilveszterkor velem alszik, de akkor is látszik rajta, hogy kedvetlen bent.


A két macska bent van, mert egyik nem érzi a veszélyt és nem akarom az úton megtalálni, a másik mentett macska meg fél kimenni.

2021. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
78%

35: írtam, hogy nálam meg kijár a kandúr cica, mert nem bír bent megmaradni, kb a plafonról lógva ordít, ha nem mehet ki esténként, pedig napközben szinte mindig bent vab 🤷‍♀️ Ez van, ő ilyen, nem örülök neki, de ő az a macska, akit kínzás bezárni egyszerűen, bármennyit játszom is vele. Egész pici kora óta ilyen. Viszonylag biztonságos helyen lakunk, erdő szélén, zsákutcában, alig jár autó, meg ő elég okos macska, tud magára vigyázni, 7 éves már.

Ha a kutyád jobban szeret kint lenni, mint bent, az az ő dolga, nincs abban semmi rossz, ha kiengeded az udvarra. Ez nem ugyanaz, mint mikor ki van cseszve a kert végébe, és rá se néz senki egész nap, hiszen igény szerint mehet hozzátok, ha akar.

2021. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
65%
Persze, nem azért írtam. Az új cicát kijárósnak akartuk, mint ahogy az összes többi az utcában az. Itt odafigyelnek rá. Csak valami sokk érhette kint kiskorában, és amikor 2 méternél messzebbre viszem a háznál, mind a 20 körmét belém ereszti, és visszamenekül.
2021. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
22%

,, kis kutyatálib" XD



Kérdésre, nem tudom, biztos vannak ilyenek akik képesek az időben utazni, ahhoz, hogy napi 25 órát foglalkozzanak a kutyájukkal. :D

2021. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
23%
38 én pl. a rolexnél rendeltem olyan speciális gmt mastert, amin 36 órából áll a nap. :)
2021. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
Na, akkor még marad is időd a 25 óra kutya foglalkozás után; 11 óra a minden másra. Vagy ha hardcore vagy akkor 36 óra a kutyára :D
2021. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
79%

Vannak azért akiknek életszerűtlenek az elvárásai bőven, de itt sokat olvasgatva a visszatérő pontok:

- ne vágóhídi szemét / búza / hamu fostáppal etess hanem valami közép kategóriás rendes hústartalmúval legalább (a leggyakrabban a brit premiumot mondják, nem a luxustápokat)

- ha beteg, megsérült, vidd állatorvoshoz, nem spórolhatsz ezen

- legyen lemozgatva, rövidszőrű mehessen be a lakásba

- ne szaporítótelepet támogass

2021. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
30%
Mentett kutyám van, bármelyik kutyasznob leugathat, de könnyen beszélnek az előnevelt kutyájukkal, a legtöbbnek beletörne a bicskája az én előéletes kutyám stabillá nevelésébe. 😉
2021. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!