Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyugdíjas özvegyasszonynak...

Nyugdíjas özvegyasszonynak milyen kutyafajta való?

Figyelt kérdés
2021. szept. 5. 14:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Ha megbeszélted vele és szeretne akkor együtt nézzétek meg milyen fajta tetszik neki és hogy milyen az adott kutya jellemzői.

Ha panelban él inkább kicsit.

Esetleg menhelyből ha pedig nem onnan csak is tenyésztőtől!

Tapasztalataim alapján sétálásnál ha hihetetlen ha nem yorkikat látok idős néniknél. Nekem is yorkim van. Vagy szoktam látni tacskót. Meg persze keveréket.

Ja és palota pincsit.

Egy idős hölgy van akinek nagyobb kutyája van de kertes házban lakik. Nem tudom a fajtát de hatalmas fehér szánhúzó kutya. Bír vele okos kutyus.

Attól is függ milyen a nagyi. Ezt vele kell megbeszélni hogy mit bír vállalni . Sétát is mindenképp nézzétek. A kis testű kevesebbet megy. Személy szerint azt ajánlom hogy menhely idősebb kutya vagy idősebbet törzskönyveset és kis testű.

Azért mondom idősebbet mert az én yorkim húz a pórázon annyira megy pedig nagyon kicsi. Mikor már idősebbek nyugodtabbak.

2021. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
35%

#10

Nekem sikerült, csak senkinek nem tetszett. Adtam kiinduló pontot, idős embernek bármekkora kertje vagy lakása van, nem való nagytestű és nagy mozgás igényű kutya. Nem tudja biztonságosan sétáltatni és eleget sem, akkor sem, ha jó kondícióban van. Ennél többet infó hiányában én se tudok, de ez pont elég ahhoz, hogy elinduljanak valamerre.

2021. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm kilences. Én zöldet adtam neked. Fajtákat kérdeztem, erre mindenki a szociális helyzetről beszél.
2021. szept. 5. 15:54
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Az igaz, hogy fajtát ennyi infóból nem lehet mondani, de egy induló pontot igyekeztem adni.
2021. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
KÉrdező a többi választ miért ignorálod? Legalább azokra is reagálhatnál hogy tudjuk mi a helyzet..
2021. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Kertes ház, közepes méretűt. Nem agresszív fajtát.
2021. szept. 5. 16:20
 17/30 anonim ***** válasza:
74%
arra gondolok hogy mit szól ehhez az özvegyasszony?
2021. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi időt tudna vele foglalkozni a leendő gazdája? Illetve miben merülne ki a foglalkozás? Úgy értve csak a kertben vagy tudja vinni rendszeresen sétálni? Ha igen, akkor hosszabb-rövidebb sétákat tennének?


Csak kint tartaná vagy csak bent vagy kinti-benti kutya lenne?


Kölyök kutyát szeretne vagy felnőttet?

2021. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%

Kerdezo, miert olyan rohadt nehez leirni a reszleteket? Faj, vagy mi bajod van? Igy hogy lehet segiteni? Sehogy.

Ha nem lesz nevelve, ki lesz baszva a kertbe, akkor teljesen mindegy mekkora a kutya, agressziv lesz.

2021. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg nem akar részleteket írni...
2021. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!