Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eukanuba Daily Care Sensitive...

Eukanuba Daily Care Sensitive Joints táp ízületi problémák esetén?

Figyelt kérdés
Jó ez a táp? Van benne gabona úgyhogy annyira nem szimpatikus de az ízületi része érdekel. Nincs még különösebb baja, 6 éves nagytestű keverék, megelőzés céljából adnám neki.
2021. szept. 5. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem.Úgy mint a Royal Canin,a Happy dog és még egy pár nevesebb vacak csak fel van fújva,neve van,de semmit nem ér.:/

Ha ízületi problémákkal küzd a kutyád akkor javasolt a testsúlyát mindig megfelelő értékeken tartani,és a megszokott táp mellé kapjon izületvédőt,porcerősítőt.

(Porcerősítő a velős csont,a nyers porc,és a zselatin is!)

2021. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem küzd vele (még) megelőzés céljából gondoltam csak. De ahogy nézegettem pl egy real nature kutyatáp sem "tud kevesebbet" és nincs benne gabona.
2021. szept. 5. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

A real nature egy nagyon jó táp.Szinte minden íz 60%-70% húst tartalmaz,nincs benne gabona és valamelyik még halat is tartalmaz.

Apró szemű tápjuk szinte csak nekik van,ami tényleg nagyon apró pl csivavának.

2 negatívuma van:

-Nincs csirkementes.Allergiás kutya így nem tudja enni

-Drága. 😅🤌

2021. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!