Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik nem hagyományos módon...

Akik nem hagyományos módon lett kutyájuk/macskájuk, hogyan lett házikedvencetek?

Figyelt kérdés
Aki nem vásárolt, nem menhelyről fogadt örökbe.

2021. szept. 8. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet van aki lopta xDD
2021. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Utcáról szedtem össze kb egy hóbapos korában. Macska
2021. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Párom kezébe rakták az utcán, ezt mondták : Nem kell, vigyed!


A másikat facebookon hirdették, mert meghaltak a gazdák. Ennek utána jártunk, valóban elhunytak és senki nem tartott igényt a kutyára!

2021. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
97%
Költözésnél a ház előző tulajdonosának volt egy csomó macskája és az egyiket otthagyta, szóltunk neki mikor észrevettünk, de nem jött vissza érte. Így végül mi gondoskodtunk róla.
2021. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Minden macskánkat a kerítésen dobták be pici korában.
2021. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Mi nem szerzetük, önkéntes alapon költöztek be. Mindig is ilyen "önkényes lakásfoglaló" macskáink voltak.
2021. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Noveremtol kaptam ajandekba egy pici aranyos mackot ... aki ma mar bazinagy medve :) Amikor pici volt meg orultem is neki ... ma mar inkabb szeretem.
2021. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Apukám a nagypapáméknál bütykölt a műhelyben, mikor beugrott az ölébe egy cica. Nagyon megtetszett neki, megtarottuk. Csórinak minden baja volt, az első fél évben szinte hetente jártunk dokihoz, hogy kikezeljék, de nagyon hálás macsek volt :)
2021. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy viharban mikor sétáltam hazafelé egy aranyos kutya elkezdett követni, és egészen hazáig jött velem. Megszárítottam, vettem neki kaját, azóta nálam van.


Írtam ki még ide is kérdést róla, hogy mit kellene csinálni ilyenkor, raktam ki abban az utcában plakátot ahol rám talált, de nem jelentkezett senki érte.

2021. szept. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Terepen lovaglás közben összetalálkoztam egy 6 hét körüli kölyökkel. Meglátta a lovat, és mint a legjobb, legképzettebb kísérőkutya, a lovardáig követett minket. Amikor megálltunk a forgalmas úton való átkeléshez, ő is megállt, és addig várt, míg jelt nem adtam átkelésre. Sose találkoztam azelőtt ennyire okos, értelmes kutyával.

Azonnal állatorvoshoz vittem, chip nem volt benne, úgyhogy az enyém lett.

2021. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!