Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám az udvaron mindig a...

A kutyám az udvaron mindig a ház elé pisil és ez sok mindenkit zavar. Hogyan szoktassam le, hogy menjen arrébb?

Figyelt kérdés
2007. dec. 27. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
ha lakásban tartod és úgy viszed ki az udvarra hogy elvégezze a dolgát akkor megoldható, hogy mindig egy helyre viszed, és akkor megszokja hogy az a hely az ahol pisilhet, de ha kinti kutya, akkor nem tudom mit tehetnél sajnos erre nem tudok válaszolni
2007. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!

Ha kint van a kutyád akkor szerintem figyelj rá hogy mikor pisil,mert a kutyák általában evés,ivás után szoktak pisilni vagy kakilni.Ha látod hogy fog pisilni akkor mutasd meg neki hogy hova végezze el a dolgát,és alaposan dicsérd meg,hameg esetleg nem oda végzi a dolgát ahová te szeretnéd szidd meg.De lehet venni kutyaboltokban ilyen csepentőt,amit valahova lecsöpentsez és a kutya oda megy pisilni.(mert érzi az illatot)

2007. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
allj!! bocs a kritikaert,de a kutyat nem szabad nagyon megszidni,foleg ha benti ugyanis ha benti,akkor o csak azt fogja hinni,hogy azert szidod meg ,mert kint vegezte el a dolgat es ha igy fogod folytatni raszokik,hogy nem szabad neki kint pisilnie,es a hazban fogja ezt megtenni,inkabbb csak hadd figyelmen kivul,es ha jo helyre akkor boven jutalmazd meg!!es akkor a kutya lassan osszekapcsolja magaban az egyik helyen valo elvegzest a jutalommal,es fogja tudni,hogy ha megcsinalja akkor jutalmat kap,ha nem akkor nem kap jutalmat!!!
2007. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan futnék az enyémmel az ajtótól odáig, ahol már pisilhet, úgy, hogy közben hívom, hogy fusson velem. Egy kis játéknak fogja úgy is venni. Aztán ha odaértél és pisil, simi, simi, ügyi voltál puszi, stb... Nálam ez tuti beválna, én így csinálnám.
2008. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!