Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell telefonon tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell telefonon tartani a kapcsolatot az exszel? Hogy szoktassam le róla, nagyon zavar.

Figyelt kérdés

Együtt lakunk már egy jó ideje és tényleg nagyon szeretjük egymást,csak a lány akivel 7 éve jártak együtt hivogatja telefonon és ez engem nagyon zavar.A barátom azt mondja hogy megmaradtak jóbarátok,és ő nem is keresi csak a csaj általában.Nem tudom mi olyan fontos hogy beszélgessenek.Ráadásul a csaj dobta a gimiben.Pesten dolgozik és néha hétvégére hazajár.Gondolom neki is meg van a társasága,hivogassa csak őket.És már azt is észre vettem hogy csak akkor beszélnek mikor én nem vagyok ott,nyilván mert kiverném a balhét,de ez még olaj is a tűzre!Ti mit csinálnátok?Hogy ne legyen rossz?

Ja és nekem nem nézi jó szemmel ha az exxel még véletlen is összefutok.Akkor én miért ne verjem ki a balhét ha ő meg rendszeresen beszélgetnek?


2009. júl. 22. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Ne hagyd, ha lezárult egy kapcsolat, s gyerek nincs, akiről, miről beszélgetnek?
2009. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Se gyerek,se közös,se semmi.
2009. júl. 22. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
sya. meddig voltak együtt? a csaj hány éves? lehet még mindig szereti a párod..ne hagyd ennyiben!!!
2009. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy lezárult kapcsolat után még nem feltétlen kell megszakítani a kapcsolatot.Viszont igazad is van,mert mi az,hogy ő jól elcseverészik vele,de te még csak a buszon se futhatsz az exeddel össze? Ez igazságtalan..Szerintem mindenképpen beszéld ezt meg vele.Ki tudja,lehet még érez valamit iránta..De ha csak a csaj keresi,akkor ez egyáltalán nem biztos.
2009. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én folyamatos surkálódással éreztetném, hogy nem tetszik nekem a szitu, de ez azért is lenne, mert a barátomat nem tudnám szemtől szemben letámadni azzal, hogy ne beszéljen valakivel,mert azt nem viseli ha ilyenekben korlátozom. Marad a piszkálódás, éreztetni, hogy utálom a másik csajt (ki is mondani ha épp az van), és akkor talán magától is elkezd távolodni az illetőtől, bűntudata lesz ha beszélnek, ilyesmi. Nekem bevált.
2009. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én egy igazi "házisárkány" vagyok. Válaszút elé állítottam a pasim. Vagy az ex, vagy Én! És engem választott :). Fiú és lány közt nincs barátság sztem. Jó, bizti van pár ellenpélda, de az exek terén kizárt a barátság.De ha szeretnétek tartani a kapcsolatot velük,akkor közöld a barátoddal h :

Vagy neked is lehet talizni az exeddel, vagy ha nem engedi, akkor neki sem fogod ezt hagyni!

Állj ki ezmellett, mert ha egyszer ráhagysz és hagyod h ő "főnökösködjön" fölötted, akkor onnantól kezdve véged van :S

2009. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!