Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lablador kutyának kan milyen...

Lablador kutyának kan milyen név lenne a jó, valaki ötlet? Milyen természetű kutya ez a fajta? Hogy neveljem tanítsam?

Figyelt kérdés
Pénteken hozzuk el a kutyát.Kertes házba lesz tartva,gyerek mellett fiam 3,5 éves.
2010. aug. 31. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Gino, Blacki, Goldie,
2010. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pinkbull válasza:

google->kutyanevek

labrador.lap.hu itt rengeteg hasznos honlap cím van + forumok.

Előbb kellett volna megismerni a fajtát ,mint megvenni a kutyát... hatalmas mozgásigénye van és könnyen hízik,ha nem mozgatják.sokat kell vele foglalkozni,lekötni,tanítani ,futtatni ,mert be fog kattani.Nem elég a kert,nem kecske.

Egyébként nagyon gyerekbarát, ún.puha szájú vadászkutya..nem sebzi a vadat amikor vissza-vissz a gazdának.Apportírozni tanítsátok meg,labdával stb és boldog lesz.Sok sikert!

2010. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy 3,5 éves gyereket egy akkor méretű, ilyen szinten hiperkatív kutya - nevelés, kutyasuli, napi 2-3 fárasztás nélkül - a földbe fog döngölni ... merő szeretetből és játszani akarásból ... de akkor is letapossa
2010. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy árva szóval se hogy egyedül marad a kutya és a gyerek.Nagy a telkünk 3680négyzet méter.Nem a gyereknek lesz a kutya.
2010. aug. 31. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, de LABRADOR! :)

Nagyon jó természetű, nagy mozgásigényű, gyerekszerető, intelligens fajta.

Ajánlom különféle labradoros oldalak, fórumok, könyvek tanulmányozását, így nehézkes lenne mindent leírni a neveléssel kapcsolatban.:)

Névválasztás nálunk úgy ment, hogy először találtam tök jó neveket, de mikor megláttam az ebeket, akkor rájöttem, hogy nem is illik rá, szóval megláttam és jött a nevük. :D


Egy háromszoros labi gazdi :)

2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3680 m2-en egy labrador pont annyira unatkozik mint 20 m2-en

napi több óra aktív foglakozást igényel ... nem kertidísz, nem házörzö .. nagy túrák, rendszeres uszás, kiképzés .. ez a minimum


2 labi (meg 1 szobacirkáló) gazdája

2010. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké felfogtam lesz vele foglalkozva ez legyen az én gondom.A név eldöntésébe segítsetek
2010. aug. 31. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
kan vagy szuka?
2010. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja bocs, látom .. johnny?
2010. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!