Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fél tőlem? /bővebben...

A kutyám fél tőlem? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

ha valami van a szájában pl. egy játéka akkor is elrohan vele..mégha nem is őt kezdem el követni csak épp arra indulok el. lehet, h azért mert ha valamit ellop akkor utána megyek, hiszen nem jön vissza, mert még csak 9hónapos és önfejű terrier, ez a kissebbik gond,

de ha pl ülök az íróasztalom székén ő ott ül mellettem és én óvatosan nyúlok felé akkor is elkezd tolatni, nem szereti, ha fölveszem, ezen lehet változtatni?

am yorkshire terrier


2010. aug. 31. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül imádom...<3
2010. aug. 31. 13:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is ilyen, ha fárad akkor sem szereti a föleszed?? bár szerintem játékos kedvében van , és ezért rohan el:)
2010. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen bánsz vele,akkor nem félhet.Ne legyél távolságtartó.Egyszer kapd el,és simogasd akkor is ha ki akar bújni.A kutyák és a macskák gyorsan hozzászoknak a kézhez,mivel nem kellemetlen érzés számukra.Közvetlen kapcsolat a gazdival.
2010. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 riita. ***** válasza:

Hívd magadhoz és adj neki finom falatokat aztán simogasd meg és menj el tőle,hagyd magára (lehet,hogy menn ifog utánad) majd kicsit később megint hívd magadhoz simogasd meg menj el..ezt játhatod vele néha.

Ha nem megy oda akkor jutalomfalatot mutasd fel vagy a kedvenc játékat oda fog menni hozzád hidd el ha odamegy simogasd/vakargasd meg aztán mehet a játék.

Érezze,hogy szereted és,hogy nem bántod.

2010. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!