Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyek Szombathelyen...

Honnan vegyek Szombathelyen Fox Terriert?

Figyelt kérdés
Kis kutyust szeretnék maximum 2 eves korig.Jo áron nax 25000ft-ig Menhelyen is jo csak valahonan kell.Ha valakinek van Szombathelyen vagy kornyeken akkor irjon nekem privatba.

2021. szept. 19. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Én nem lakom ott, de valami Szombathelyi csoport?
2021. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Foxterrier fajtamentés létezik. De ilyen hozzáállással inkább ne legyen kutyád.
2021. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért "kell"? A foxik nem egyszerű kutyafajták. Értem, hogy cukik, meg kell "óccsón", de inkább gondold át még egyszer kérlek. Főleg, hogy kutyát nem nagyon veszünk helyhez kötve, sokszor az ország másik végébe kell értük elmenni. Ennyiért és így csak olyan kutyát kapnál, amelyik lehet, hogy betegen érkezne hozzád, vagy később derülne ki róla valami rossz dolog. Akkor meg az állatorvos lenne drága, és hidd el, azt 25ezerből nem úsznád meg.


Ha tényleg komolyan gondolod a foxi témát, akkor mélyen a zsebbe kell nyúlni és RENDESEN TÁJÉKOZÓDNI RÓLA. Ha nem tudod mibe vágsz bele, utólag teljesen elégedetlen leszel. Ezek a kutyák éjjel-nappal pörögnek, nem valók hozzá nem értőknek. Ha nem foglalkozol velük rendesen, elszöknek vagy egész nap ugatnak és így tovább.


Inkább menj el egy menhelyre, és válassz valami kiskutyát, de előtte mindenféleképpen olvasnod kell róluk, mert egyértelműen nem vagy otthon a témában. :(

2021. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!