Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nextguard tabletta negyedelhető?

Nextguard tabletta negyedelhető?

Figyelt kérdés
8 kutyának kellene, és olcsóbb lenne úgy megvenni mint súlyra 8 db-ot.
2021. szept. 20. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, de már nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá, mert egész du. óta csak a nyavajgás megy részedről és ez idegesítő. Ha nem tudsz eltartani 8 kutyát, akkor miért vállaltál be ennyit? És miért kérdezel, ha csak önigazolásra vágysz? Senki nem fog a hülyeségedben támogatni.
2021. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy adom és használ...
2021. szept. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De ezt honnan veszed LÁTATLANBAN, hogy nem tudom eltartani őket???!!! Lehet hogy a havi költségük 250000 ft, és még 30-40 nem fér bele… nem mindenki keres milliókat és/vagy etet Darlinggal…
2021. szept. 21. 16:37
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Annyi kutyát vállalj, amennyit megfelelően el tudsz látni. Ebbe a NexGard is beletartozik, meg a kutyáknak megfelelő eledel is (én sem Darlingot adok), meg minden más költség, ne kelljen ezen spórolni. Ha 8-at el tudsz látni ezzel együtt, oké, de ha már ilyen lényeges dolgon spórolni akarsz, akkor a 8 kutya nem fér bele az életedbe. 7-et el tudnál látni? Ha igen, egynek keress gazdit, a többit lásd el rendesen, ha az sem megy, akkor csökkentsd tovább a kutyák létszámát addig, amíg el tudod látni megfelelően.

Nekem egy kutya fér bele az életembe, akinek biztosítani tudom a megfelelő ellátást, foglalkozást, és belefér az anyagi keretbe. Szívesen mentenék én többet is, de nem fér bele több most, ezért inkább nem vállalom túl magam. Te túlvállaltad magad, ha ez a kérdés felmerült.

2021. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát azért a Foresto mellé bejövő költségekkel nem számoltam, mivel ellenzem a tablettát. Bocs, hogy a kutyáim mája eddig fontosabb volt, és most jött el az a pont, hogy konkrétan muszáj ezt adjam nekik.
2021. szept. 21. 16:54
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baja nem lesz a kutyáid májának.
2021. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sejtem. Ismerek amiatt epis illetve májbeteg kutyát is… mindegy.
2021. szept. 21. 17:07
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha emiatt aggódsz, akkor van májvédő kutyáknak. De ha a NexGard nem fér bele, gondolom, a májvédő kiegészítő sem fog beleférni, még mindig azt mondom, hogy 8 kutya sok neked.
2021. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Máristövis megy nekik, arthocol is, meg vetri dmg, köszi a tippet, de ismerem mi mire jó.

Köszi, jó hogy ezt én is el tudom felnőttként dönteni, és nem érdekel erről ismeretlen emberek véleménye, el tudom e őket tartani vagy sem 😊

2021. szept. 21. 21:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha el tudod tartani, akkor ne spórolj a NexGardon.
2021. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!