Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dognak milyen benti...

Német dognak milyen benti fekhelyet javasoltok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Amit a kutya kivalaszt maganak! En annyi hulyeseget vettem mar amit a kutya le sem tojt ... majd kiderul, hogy hol szeret aludni es, hogy kell-e egyaltalan fekhely.


Az enyem sosem hasznalta meg a kulonbozo 'csoda' fekhelyeket, pedig nem egyet vettem tobbtizezer forintert - most is az agyamban alszik! :) ... kutyafekhely meg csak neki van tamasztva a falnak, mert ha leteszem csak kerulgetni kell - ellenben a kutya eszre sem veszi :)))

2021. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekmatrac.
2021. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Kint az ólban. Nekünk bent sem bírt maradni,
2021. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Valami jó fekhelyet, aztán nézd meg, tetszik-e neki.
2021. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A német dognak érdemes vastag matracú fekhelyet választani.Nagy súlyú,nagy méretű a kutya így amellett,hogy könnyen ki fogja feküdni a vékony matracokat még kényelmetlen is lenne,mintha csak egy sima letett takarón heverne.

Éppen ezért azok a nagyon puha plüss fekhelyek sem jók nekik,úgymond kemény matracra van szükségük,hogy tartósan kényelmes is maradjon és védve legyenek az ízületek a testsúly okozta kényelmetlenségektől.(és,hogy ne kelljen havonta újat venni :D)


Ez például memória habos:

[link]


Ez mondjuk drága,de lehet ennek a mintájára olcsóbbat keresni:

[link]


Ez most jó áron van,ortopéd matrac:

[link]


Ez kárpitszövetből van,ez is megfelel:

[link]


Ha kellene még tudok linkelni egy jó párat.Olcsónak nem olcsóak,ez tény,de ha 1-2 havonta kell újat venni,mert nem jó a kutyának vagy tönkre megy a sima használattól is akkor is elköltenél rá még többet is :)

2021. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm #5 ilyesmire voltam kivnacsiz, gondoltam, hogy a sima párnával bélelt plüss fekhelyek nem lesznek jók neki.

Majd átnézem jobban, keresgélnek, de Te is linkelhetsz még, ha nem probléma.

Köszönöm nagyon 🐾

2021. szept. 21. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem német dogom van ugyan, hanem egy közepes testű kutyusom, neki ez a Delikan fekhelye van bent: [link]

Én igen elégedett vagyok vele, tényleg strapabíró és könnyen tisztítható. A kutyus is nagyon szívesen használja, olyan jókat alszik benne, komolyan mondom, jó nézni. 😅 A korábbi fekhelyét már jócskán megrágta, potyogott belőle a szivacs, amikor úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a fekhelyet, szerencsére ezt nem rágta még meg egyáltalán, pedig már 3 hónapja ezen alszik. 🙂

2021. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok,nem tudom,hogy mennyire jöhet szóba külföldről való rendelés,de ha rákeresel konkrétan arra,hogy "Great Dane bed" mint német dog (kutya)ágy akkor elég jókat hoz ki nem is olyan magas árral :)

Amazonon például jó kutyás cuccokat lehet berendelni,nekem a kutyakozmetikai eszközeim is onnan vannak,magyarországi kutyakozmetikás oldalak a bőrt is le akarták húzni rólam egy hajlított ollóért :D

Oster & Moser nyírók,ollók,rengeteg sampon féle és egyik sem vacak anyag.

Még csalódni nem csalódtam bennük,de egy 2-4 hetet rá kell számolni a szállításra.Ha nem sürgős én ránéznék :)


Felül a jobb felső sarokban át lehet állítani a pénznemet HUF-ra ha neked könnyebb úgy.Ha esetleg nem tudsz angolul pár szót amit érdemes nézni:

Waterproof = Vízálló

Soft = Puha

Mattress = Matrac

Plush = Plüss

Slip Resistant = Csúszás gátló

Machine Washable = Mosógépben mosható

Memory Foam = Memória hab

Orthopedic = Ortopéd


Egy pár link: [link]

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Német dognak: Többnyire Jumbo vagy Jumbo plusz méret: 40 inchtől nagyobb szélesség (100cm). (1 inch = 2,5cm)

2021. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#9 (és #5) Ismét nagyon hálás köszönet a segítségedért 🐾❤
2021. szept. 22. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!