Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki már megcsin...

Van itt olyan, aki már megcsinálta a gazdijogsit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 20:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, a jelenléti képzések időpontja kedd-szerda vagy péntek-szombat, a létszám korlátozott, a helyszín Budapest. A képzési napokból csak egy nap esik hétvégére.

Az online tananyag sokáig nem volt elérhető. Amúgy érdekel, mit állítottak össze, és meg akarom csinálni, csak munka mellett nincs bármikor időm rá.

2021. szept. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%

11# Én sem tudom mit állítottak össze. xD De mivel kutyamaniás vagyok, és minden állatba szerelmes vagyok, így odafigyelek rájuk. Nem volt nehéz elvégezni.


Mintha csak a főzésről lettek volna kérdések.

Aki tud főzni -> tudja a választ

Aki nem főzött még soha semmit -> Utána olvas és aztán válaszol a kérdésekre.

2021. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Köszi a kérdést, mert nem is tudtam, hogy van ilyen. Én meg fogom csinálni! Nagyon jó kezdeményezés, csak sajnos ez így még mindig nem fog elérni azokhoz, akikhez kellene. Tehát szerintem nagy kutya szeretők szívesen ugranak ebbe fejest, de akinek szüksége lenne valóban a tudásanyagra, az úgyis legyint rá, mert nincs következménye, bár olvastam, hogy LEHET, hogy a jövőben ehhez kötik az állattartást. De nem idéztem pontosan.

Engem ami most érdekel: a tudáspróba az még nem éles?

"Tedd próbára a tudásodat!

A teszt kitöltéséhez 30 perc áll rendelkezésre. Sikertelen kitöltés esetén a rendszer összesen háromszor engedi elkezdeni a tudáspróba kitöltését.


A teszten összesen 100 pont érhető el. A 65 pontszámnál többet teljesítők számára oklevelet küldünk, a 2021. október 31-ig első kitöltéssel maximális 100 pontot elérőknek pedig extra ajándékot küldünk postai úton.


Az oklevél azt igazolja, hogy a tesztet sikeresen elvégezték."

[link]

Én rámennék erre, hogy elsőre 100 pontos legyen mert kíváncsi vagyok az ajándékra!:) Csak nem tudom ebbe a tudáspróba beletartozik vagy az külön van az éles vizsgától? S megfordítva is érdekes, hogy akinek a tudáspróba már rögtön ilyen jól sikerült, mint itt is többeknek, arra már küldik is az oklevelet? Köszi és hajrá! Ösztönözzünk olyanokat is, akikhez egyébként nem érdekelne a dolog vagy nem jutna el az információ!

2021. szept. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
44%
Kíváncsiságból kérdezem, mert sosem hallottam róla: ez mire jó? Tehát nekem, mint kutyás emebrnek, akinek évtizedek óta van kutyája, miért van erre szükségem, miért jó nekem, ha megcsinálom?
2021. szept. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
61%

Azt sem tudják ellenőrizni, melyik kutyában van chip és kertenként hány kutya van. A körülményeket se ellenőrzi senki, az elhelyezést, kötelező oltásokat, stb. Ha betiltják a vizsga nélküli kutyavásárlást, akkor majd beszerzik azokat szaporítótól.

Még a kóbor kutyákat se tudják kezelni a legtöbb helyen.

Ebből nem lesz semmi.

2021. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
15# Én is így gondolom, sajnos. :/
2021. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%

14-es, én első kutyás vagyok, majdnem 3 éve fogadtam örökbe a kutyámat, igyekeztem a legaktuálisabb infókat összegyűjteni, akár jogi téren, akár más vonatkozásban, állatorvos, stb. Van egy nálam kb. 20 évvel idősebb hölgy a társasházunkban, akinek most nincs kutyája, de régebben volt, szokott róla mesélni néha, valamikor akar majd megint kutyát. Viszont régóta nem tart kutyák, és a szabályok azóta változtak, lettek új szabályok, amik akkor nem voltak, amikor neki kutyája volt, és volt, amit tőlem tudott meg, mivel nem követi a változásokat, és szerintem sok kutyásnak szintén nem naprakészek az ismeretei, hiába tapasztalt kutyás. És miért is lenne naprakész egy régóta vagy régebben kutyatartónak a tudása, ha nincs rákényszerítve, hogy időnként frissítse az ismereteit. Nekem szakmámból adódóan ez alapvető dolog, hogy igyekezzek naprakész lenni, mert olyan területen dolgozom, ahol ami tegnap új volt, ma már elavult, így más téren is automatikusan így állok hozzá.

Én most elkezdtem ezt az oktatóanyagot elolvasni, ha nem is terjed ki részletesen mindenre úgy, hogy azzal mindenki egyetértsen a tapasztalatát hozzávéve, szerintem alapnak nem rossz, emészthető, jól összeállított ismeretanyag, bármikor megszakíthatod, folytathatod, amikor van pár perced, beleolvasol, ott tudod folytatni, ahol abbahagytad, vissza tudsz lépni korábban elolvasottra, és mondhat újat régi kutyásoknak is.

2021. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nem kötelező, de semmibe sem kerül megcsinálni, szerintem jó kezdeményezés.

Ezekkel a mi újat mondhat nekem, meg mi értelme van hozzászólásokkal nem értek egyet egyáltalán, sajnos ezért tart itt a kutya tartási kultúra, ahol.. Amíg nem olvasod el a tananyagot nem tudhatod mi újat taníthat neked, persze tényleg lehet, hogy semmi újat nem fog adni, de veszteni nem vesztesz vele semmit. Aki az idejét félti az meg inkább ne is tartson kutyát, ha erre a maximum néhány órás olvasnivalóra is sajnálja az időt.

2021. szept. 27. 13:12
 19/34 A kérdező kommentje:
11, Az online felületen bármikor lehet csinálni szerencsére, ez elég kedvező azoknak is, akik a jelenlétin nem tudnak részt venni.
2021. szept. 27. 13:16
 20/34 anonim ***** válasza:
81%

Aki eleve tud kutyát tartani annak felesleges ez,valóban.Mi újat tud mondani? Megbizonyosodsz az amúgy is egyértelműről: sok kutyát neveltél már,vagy egyet,de azt is megfelelően,mert rendelkeztél eddig is megfelelő tudással ehhez.


Aki nem tud az meg úgysem fogja megcsinálni,mert nem csak a kutya sétáltatást,a kutya iskolát,a kutya nevelést,a pórázon tartást (és sok egyéb dolgot) tart feleslegesnek,hülyeségnek,hanem magát a gazdi jogsit is.


Kb megcsinálod és mutogatod a 'fészbukon' hogy milyen ügyi vagy.

2021. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!