Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki már megcsin...

Van itt olyan, aki már megcsinálta a gazdijogsit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 20:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%
Többségében alighanem az akinek feleslegesen sok ideje van ilyenekre.Dolgozó,iskolába járó ember max szabadnapon vagy videókból visszanézve értesül szinte mindenről. 😅
2021. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Válaszodat sajnos mire vélni nem tudom, mivel a jelenléti képzések hétvégén vannak. Az online képzést pedig saját időbeosztásban csinálhatod, de azért köszi a jóindulatú és hasznos választ! :)
2021. szept. 26. 20:51
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Nekem, mint nem kezdőnek,egyszerű volt, de néhol van azért tárgyi tévedés: pl a lábnál követés =\= normális, láb melletti séta. Az előbbi egy formagyakorlat, a másik pedig egy alapvetően elvárható tudás.

Nem egy világmegváltó dolog, viszont aki nagyon fogalmatlan, annak jó kapaszkodó, sokkal jobb, mintha valami szakbarbár "kiképzőhöz" menne.

2021. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%

Ez kötelező ahhoz, hogy kutyád legyen?

Mert nekem 8 éve van kutyám és csak most hallok erről.

Ugye nem fogják elvemmi

2021. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%
A kutyámat *
2021. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Kíváncsi vagyok, mennyiben érinti majd ez azokat, akik a házilag szaporított kutyák születése óta ki se engedték őket a hátsó udvarról, valamint a fő kommunikációs forma a "helyedre!" és a bot. Csak itt a tömbünkben van 6 ilyen kutya.
2021. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Maya Bunnyheart ***** válasza:
86%
A gazdijogsi tesztet úgy töltöttem ki (90%-os lett) hogy még nem olvastam el az oktatóanyagokat. Jó az ötlet amivel készül a gazdijogsi de azért vannak benne pontatlan dolgok, túl fekete-fehérnek látom a teszt kérdéseit és válasz lehetőségeit. Pl: ehet a kutya csontot? Igen,nem (a teszt szerint a nem a helyes, de én szerintem viszont az igen a helyes mert a BARFnál/PREYnél szükséges)
2021. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

Én megcsináltam, de nem olvastam el azt a sok szöveget, nem éreztem szükségesnek. A kérdések felett kissé elsiklottam, túl hamar töltöttem ki, de legalább megvan. (89%)

Aztán, hogy a későbbiekben hasznomra válik-e, ki tudja... Regisztrációt, tananyag fürge átlapozását, teszt kitöltését össz - vissz 15 perc alatt letudtam, úgyhogy sok időt nem vett el.

2021. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Én elkezdtem. Elolvastam az első fejezetet, holnap jön a második. :)
2021. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
39%
Ez kötelező??
2021. szept. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!