Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki már megcsin...

Van itt olyan, aki már megcsinálta a gazdijogsit?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 20:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
20-as még mindig nem érted, hogy amíg nem veszed a fáradságot erre a kis olvasmányra addig nem tudhatod, hogy "mi újat tud mondani?". Mi meg aztán pláne nem tudhatjuk. Neked mit. Érted? Én már csak kíváncsiságból is elolvasom, hogy lássam mit állítottak össze, mit tartanak alapvetőnek...stb.
2021. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
40%

Persze,hogy nem veszem a fáradtságot,nehogy már lassan államvizsgát kelljen tenni az állattartásról.

Naponta 4x sétál a kutya,évente 2x látja állatorvos,real nature wilderness tápot eszik ami az egyik legjobb,kozmetikushoz hordom hogy a szőre és a körmei is rendben legyenek,emellett naponta át van fésülve a rövid bundája is,b*sztassák azt aki kiteszi még a yorkiet is a kertbe,ne a pestit folyamatosan..

Nekünk mindenki lóbálja a képünkbe,hogy még mindig mit nem csinálunk jól miközben más mindent leszarva hagyja kint rohadni a kertben a -5 fokban is a rövid szőrű kutyát.

Csak mert van egy kertje,ami tulajdonképpen annyi előnyben kellene,hogy részesítse,hogy nem az utcát sz*ratja össze a kutyával,hanem a kertben össze szedi a termést amikor neki van kedve.

2021. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretheted az állatodat ha ez nehezedre esik :)
2021. szept. 27. 13:42
 24/34 anonim ***** válasza:
74%

"11, Az online felületen bármikor lehet csinálni szerencsére, ez elég kedvező azoknak is, akik a jelenlétin nem tudnak részt venni."


Kérdező, tudom, bár sokáig nem volt kint a tananyag, és az első oldalon azt írtad, hogy a jelenléti képzések hétvégén vannak, amit cáfoltam.

2021. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
22-re. Nekem nem esett nehezemre több könyvet, kutatási eredményt is elolvasni és nem is fog, sőt szeretek fejlődni főleg ebbe az irányba ami ennyire érdekel, pedig falusi vagyok, úgyhogy ez az információ most biztosan nagyon meglepő. Miért is veszed ezt a pestiek támadásának? Sehol nem olvastam, hogy csak pestieknek szólna. Na meg attól mert valaki tényleg normálisan és szeretve ellátja, neveli, gondozza az állatkáját komolyan gondolod, hogy már semmi újat nem tanulhat erről az életben?:)
2021. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

A jófiúk önként megcsinálják, a többiek meg leszarják.

Nincs mögötte infrastruktúra, ami egy ilyen rendszert "élesíthetne". Még a hajléktalanokkal se tudnak mit kezdeni, nemhogy kutyákkal.

2021. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
57%

Az állatszeretetnek semmi köze a gazdi jogsihoz.

Az is megcsinálhatja aki utálja őket és sose fog állatot tartani.Ezeket a f*szságokat már csak te szövöd hozzá.


Van egy LEHETŐSÉG amivel valaki él,valaki nem.

2021. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hát mit veszünk hétvégének.. bár nekem 1 nap szabadság sem teher a kutyámért, hogy akár pénteken is ott lehessek ha a személyes képzésre szeretnék menni. A szombat meg már bőven hétvége hivatalosan is. Na mindegy. Erről igazából az a véleményem, hogy van, aki akarja és van, aki vakarja. Igaz néhány napja jött ki az online felület is, de már így is sokan megcsinálták, ahogy látjuk, szóval kár ezen vitatkozni, hogy mi mikor hogy jött ki, kinek mennyi ideje van rá főleg, ha benned is megvan a szándék, hogy megcsináld. Nem azzal van problémám aki még most hirtelen nem ért rá megcsinálni, hanem aki csak a kifogásokat keresi vagy egyáltalán nem is akarja megcsinálni, akkora profinak gondolja magát, amiből szintén látható itt is eset. Tele van az ország ilyen profi kutyatartókkal :(
2021. szept. 27. 14:11
 29/34 anonim ***** válasza:
63%

14-es vagyok, félreértettetek, nem azért kérdeztem, hogy mégis mire jó ez, hogy most miért akarják nekem megmondani a tutit. Tényleg gyakorlati szempontból érdekel. Ehhez fogják kötni a kutyatartást majd 100 év múlva, ha ez az ország erre alkalmas lesz? Vagy majd ad érte buksisimit valaki, hogy de jó, te jogsis kutyatartó vagy? Vagy ez csak egy lehetőség, hogy ha nem sok mindent tudsz a helyes kutyatartásról, esetleg bizonytalan vagy, akkor fejlődj? Szóval ha van jó, ha nincs, az se baj?

Utóbbi esetben az a gond, hogy megint nyilván csak ahhoz nem jut el a kezdeményezés, akihez kellene, tehát a mucsaröcsögei cigánysoron láncon szenvedő kutyáknak ettől nem lesz jobb. Ezzel max az amúgy is normális kutyatartókat érik el, akik eddig is utánaolvastak és normálisan csinálták, tehát nem változik tőle semmi.

Egyszerűen tapasztalt kutyásként, aki normálisan tartja a kutyát, azaz minőségi tápot eszik, sétál, bent van a házban, jólnevelt, szocializált stb., nem látom, hogy mi kéne motiváljon arra, hogy szerezzek kutyajogsit. Ezért kérdeztem, hogy mi ennek a gyakorlati értelme, mert foglalkozni úgyis csak az fog vele, aki amúgy is lelkiismeretes gazdi. Azt elismerem, hogy a lelkes, a tapasztalatlan első kutyásoknak biztos hasznos,hogy nem 50 helyről kell az infókat összehorgászni, hanem egy helyen elérhető.

2021. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
73%

Elkezdtem telefonon. A 30. kérdésig jutottam, onnan nem tudok tovább haladni, mert csak azt írja ki, hogy "előző kérdés", nem azt, hogy "következő".


Ilyenkor mi van??

2021. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!