Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin és Happy Dog...

Royal Canin és Happy Dog Naturcroq minőséghez hasonló tápok?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2021. szept. 27. 13:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Ezek így kb egy minőség?

Happy Dog Naturcroq, Royal Canin, Eukanuba, Pedigree, Friskies, Darling.

Mert nekem az állatorvosom ezt mondta.

2021. szept. 27. 13:39
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ennyire rossz tápot bárhol találsz.Bemész a sparba,lidlbe,pennybe és ott is ugyan ilyen rossz tápok vannak.


Ha tényleg jót akarsz akkor pl Brit kategóriában kell keresgélned,az már prémium táp.


Amiket felsoroltál kb mind felejtős.

2021. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, hogy tudjam mit kell kerülnöm.

Szóval tudom, hogy a Pedigree félék egyenlők a szupermarketes noname tápokkal, de nem tudom, hogy van-e még olyan, mint a Royal, Eukanuba meg HD Naturcroq, hogy elvileg prémiumtápok vagy közepesek, de mégis a bolti szar szintjén van a beltartalmuk.

Köszönöm.

2021. szept. 27. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon egyszerű:

Legyen % rajta, pláne a husinál

Kukorica ne legyen benne, se búza

Az összetétel is hússal kezdődjön, az első 5 is jobb ha húsféle

Sose az árat meg a márkát nézd, hanem a beltartalmat! A fitactive next 5 reds pl szerintem korrekt táp, de alapból a panzi és a fitactive család fele se nyúltam volna, ha nem olvasom el ennek az összetételét.

Ugyan ez a sima HappyDog, vacak. A Toscana stb már jó, de ez a fit and well meg a natur croq.. hagyjuk.

2021. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amelyiknél nincs feltűntetve az,hogy miből mennyi van már ki is eshet a próbálkozások kategóriából.Hiszen nem tudod mit adsz oda.

Amelyik 30%-40% alatti hús vagy húsliszt tartalom alatt van az megint kiesett,túl kevés.Az azt jelenti,hogy minden falatnak még a fele sem húsból áll,pedig a kutya húsevő állat.(igen,ehet mást is,de húsevő!)

Lehetőség szerint legyen kihagyva belőle a gabona.Felfújja a kutyát,gyulladást okoz a szervezetben (tulajdonképpen az emberekében is,ezért nem ehet a pajzsmirigyes fehér kenyeret és búzalisztet sem),és nagyon sok salakanyagot termel.(kaki..)


Ezek a minimum követelmények legyenek a szemed előtt és akkor biztosan olyat tudsz a kutyának nyújtani ami számára is megfelelő étrend.

Tény és való,hogy nem kell mindenkinek a legjobbat venni,nem is telik mindenkinek a legjobb,de ezek a minimum kritériumok sem emelik a táp árát a vacakoké felé,vagy nem annyira,hogy az anyagi csődöt jelentsen a kutyatartóknak.


A már említett Brit például ár-érték arányban a legjobb a piacon.Ameddig aki nem néz árat csak minőséget az a nagyon drága,de tényleg jó Orijen,Acana,Carnilove tápokra fog menni.:)

2021. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arion kutyatáp. Royal Canin árban van, és nagyon jó. Állatorvos és tenyésztő is ajánlotta, ezt eszi a kutyám. Nem lehet akárhol kapni, én webshopban szoktam megvenni. Állatvédők voltak a gyárjukban, és nagyon jó gyártási körülményeket láttak, szóval tényleg nem a szart adják el. Nekem még a Dado-t ajánlották, öreg kutyának rendeltem is, és szeretik.
2021. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből a kérdésből jobban profitálnál: Happy Dog Naturcroq árán hasonló/jobb minőségű tápot tudtok javasolni?

Briantos (zooplus)

Premiere (Fressnapf)

Delikan Energy Red meat: [link]

Calibra Premium Line: [link]

AMITY Prémium: [link]

Brit Premium: [link]

Panzi Fitactive: [link]

2022. febr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy az általam javasolt tápok nem a Carnilove, N&D (neadj Isten Orijen vagy Acana) szintjén vannak minőségben, de jobbak a kisboltos Pedigree és Friskies minőségű "csirketápoknál". Az anyósom kutyájának ezeket szoktam rendelni, mert számára nem megfizethetőek a szuperprémium minőségű tápok. A Happy Dog egyébként igencsak túl van árazva a minőségéhez képest.
2022. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!