Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chappy, Pedigré vagy Eurodog?

Chappy, Pedigré vagy Eurodog?

Figyelt kérdés

Menhelynek viszek adományba 20-30kg tápot. Brit Prémium húzós, 5 kilóval nem sokra mennek (a sajátom ezzel etetem).

Szóval a fenti hármat tudom olcsón megvenni, ezek közül melyik a jobb?



2021. szept. 27. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hívd fel a menhelyet és kérdezd meg tőlük, hogy melyikre tartanak inkább igényt, miből van hiány stb. Így a legtisztább.
2021. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt tudom javasolni mint az 1-es
2021. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondták 4% hustartalom, azt vigyem amiből az adott pénzért többet kapok.
2021. szept. 27. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Ne vigyél! Állj meg.

Nem szoktunk egyik menhelyhez sem csak így beállítani,nem fogják elfogadni.Nem etetnek akármilyen táppal és ezek elég olcsó vacak fajták.


A szándék jó,de vagy a rászánt pénzt add oda,vagy kérdezd meg,hogy mit vegyél aminek örülnének is!

Nekik szinte mindenhová nagy kedvezmények vannak és ők ugyan abból a pénzből többet tudnak venni amúgy is a megszokott tápjaikból.


De nagy szükség van mindig kölyök tápokra,az mindig fogy.Fekhelyek is folyamatosan elhasználódnak,pórázok is jól jönnek a sétáltatóknak.

De az is lehet,hogy azt fogják mondani,hogy sűrgős lenne X kutya műtétje inkább az engedélyeddel azt állják belőle,vagy felújításba teszik a pénzt X ketrecen,akármi.

Nem szeretik,ha csak így beállítanak mindenféle táppal előzetes nélkül,Facebookon is mindig kiírják,hogy köszönik,de kérdezzenek legközelebb mert nem etetnek olcsó táppal.


Azthiszem Rocco konzervel,és Brit Premium szárazzal etet a legtöbb.

2021. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom miért van lepontozva 4-es teljesen jó és korrekt válasz.

Nem nagyon örülnek olcsó tápoknak,habár az van kiírva mindenhol,hogy bármilyen minőségű és mennyiségű jöhet.

Én telefonáltam előre,nekem azt mondták Royal Canin puppyra van szükségük vagy Eukanuba ízületi problémásaknak valóra,azt is vittem.

Hiába tudtam volna 150kg-ot vinni ilyenekből,felesleges ha nem arra van szükség és/vagy nagyon silány.

2021. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Hívd fel őket, megmondják miből van hiány, milyet vegyél.
2021. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 jót mondott, csakhogy azt nem írtam oda, hogy Ukrajnáról van szó. Itt picit másként működnek a dolgok, pénzt tuti nem adok, mert a lopás itt hagyomány.

Amúgy azon voltam legjobban meglepve, hogy hivatalosan forgalmazva van a magyar Eurodog eledel. 3000 Ft/10kg. Ugyanolyan szаr mint a többi 4%-os, de legalább mindentől olcsóbb.

Amúgy nézegettem az árakat, és mint mára nagyjából minden, még a kutyaeledel is drágább itt, mint Magyarországon 🧐

Brit Prémium Adult M (45% csirke) átszámítva 13000 forintért veszem a 15 kilóst.

2021. szept. 28. 08:48
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem írtad oda,hogy Ukrajnáról van szó,akkor honnan kellett volna kitalálni? :D

De nem hiszem,hogy sokkal másabb lenne a működési elv,ott lehet olyan táp is ami itt nincs.

Kérdezz rá,ha nem,vigyél amit akarsz..

2021. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Tökmindegy, hol él a kérdező és hol van a menhely, a kérdező leírta, hogy megkérdezte, és a menhelyen mondták neki, hogy ilyet elfogadnak. Innentől kár a hőbörgés, hogy olyat nem fognak elfogadni. Ott elfogadják, pont. Engem is meglep, hogy ilyet kérnek, mert ez gyakorlatilag szemét, de biztos megvan az okuk arra, hogy miért ilyet kérnek.
2021. szept. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Nem írtad oda,hogy Ukrajnáról van szó,akkor honnan kellett volna kitalálni? :D"


Nem kellett, de nem is pontoztam le senkit :)



Köszi mindenkinek a választ.

2021. szept. 28. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!