Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Este ota haromszor hanyt a...

Este ota haromszor hanyt a kutyam 3 honapos. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mi lehet vele? Reggel tudom orvoshoz vinni. Megvannak az oltasai, szaraztapot kap. Mit csinaljak vele addig, nagyon feltem?

2021. szept. 29. 00:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Megnezem köszönöm
2021. szept. 29. 00:57
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy csak egy kis sima gyomorrontás. Az én kutyámmal is hasonló volt, de neki láza is volt. Elvittem az orvoshoz és ő mondta, hogy csak gyomorrontása van. ha minden oltást meg kapott akkor nem hiszem hogy nagy baja lenne. probalj megnyugodni
2021. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
87%

Bár mondjuk azt írják, telefonos ügyeletet nem tartanak csak személyeset és a 18.kerben vannak.

Illetve a google szerint van még az Oxyvet sürgősségi ellátás Budapest egész területén, csak gondolom az borsosabb

2021. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Itt sincs sajnos telefonos ugyelet. Nem tudom csak taxival kivinni, de elotte megkerdeznem, hogy nem-e varhat reggelig. Vjon kiszarad reggel 9ig?minden tunete du. 5kor kezdődött.
2021. szept. 29. 01:01
 15/37 anonim ***** válasza:
87%
Igen láttam bocsi. Viszont ha az Oxyvetet felhívod, sanszos hogy ők ki is mennek.
2021. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Inkább amondó vagyok hogy nem fog kiszáradni, de ugye nem tudjuk mi baja. Nagyon sajnálom, de nem vagyok orvos. :( Bár tudnék többet segíteni.
2021. szept. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
12es, es a te kutyusod is tobbszor hanyt? Lazasnak nem tunik, bar nem tudom mennyire kell meleg legyen. Es azt sem, hogy reggel adjak neki enni orvos elott, vagy inkabb csak igyon?
2021. szept. 29. 01:04
 18/37 A kérdező kommentje:
Megnezem az oxyvetet, koszonom.
2021. szept. 29. 01:05
 19/37 anonim ***** válasza:
89%
Egy 3 hónapos kis kutyának nagyon kicsi a bendője tehát nagyon figyelni kell arra, hogy mennyi kaját adol neki egy nap..én is úgy szúrtam el, hogy túl etettem aztán puff vinni kellett az orvoshoz mert gyomorrontást kapott. Ameddig nincs hasmenése addig megnyugodhatsz, mert akkor kb csak 3% a kiszáradási esélye..attol, hogy hányik még reggelig nem fog kiszáratni tehát nyugodj meg nem lesz semmi baja
2021. szept. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokszor hányt amikor már nem volt mit kihánynia csak habot de akkor is hanyt de túlélte
2021. szept. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!