Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Normális, hogy háromszor...

Normális, hogy háromszor eszik éjszaka?

Figyelt kérdés
A lányom 14 hónapos és éjszakánként háromszor vagy legalább kétszer felkel enni tápszert. Szerintem ez sok és nem normális, de ha tévedek, javításatok ki. Azt hittem, ha napközben eszik már rendesen, akkor erről leszokik. Miért van ez?

2020. ápr. 10. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sem normális!Az enyém este eszik,utána 3:30,4 körul megint és 4 hónapos.
2020. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ja.Az lemaradt hogy nem szomjas inkább?Kínáld meg vízzel tápszer helyett.
2020. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt, hogy adtam neki vizet, de nem kellet neki, követelte a tápszert. Csak akkor nyugodott meg, amikor megkapta. Amúgy 4 hónaposan még teljesen normális, ha többször felkel éjjel enni (akkor még szopizott), de egy éves körül nem vagyok biztos benne.
2020. ápr. 10. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy rossz szokás.
2020. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem normális. Az anyatejes babák egy része is ébred ilyen korban szopizni, enyém is.

2-3 éves korra alakul csak ki sok esetben az olyan alvásszerkezet, amivel átalussza az éjszakát.

Megpróbálgatod este jól beetetni, de ha úgy érzed, nem marad éhes, akkor ez van, még ilyen alvása és megszokta a visszaalvásjoz a tápszert.

2020. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos lesz, szopik, és sokszor kel sajnos. De hallottam már, hogy valakinek tápszer mellett is kel a baba, mert kell neki. Sajnos nem tudnak visszaaludni, csak a megszokott dologgal. Neked a tápszer, nekem a cici. Amúgy még fennáll ez a probléma?
2020. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!