Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zavaróan ugató kutya miatti...

Zavaróan ugató kutya miatti feljelentés?

Figyelt kérdés

Elég minősíthetetlen stílusban szolt a két házzal arrébb lakó család, hogy éjszaka ugat a kutya és nem tud aludni, és félek, hogy feljelent, mert sajnos olyan típus. Kertes házban élünk a település szélén, a kert végében már az erdő van, természetes, hogy mindennapi séta mellett ugat az esetleges vadmozgásra.

Tudom, hogy egy feljelentésnél/jegyzőnek jelentésnél kijönne valamilyen hivatásos szerv és ellenőrizné a kutya helyzetét, a környéket, stb... Az utcában szinte minden háznál van kutya, akik ugyanúgy ugatnak és őrjöngenek ha mozgás van arra, sőt...

A kérdésem az lenne, hogy ha ne adj' Isten feljelentene, akkor ezeket a tényeket ismervén kezdhetnének velünk valamit, vagy az esetleges bírósági eljáráson nem érnének el semmit?



2021. okt. 1. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem bírnak semmit. Esetleg dobj be a postaládájukba egy családi csomag füldugót.
2021. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha már szóltak miatta és ne lesz változás, akkor meg fogják etetni.

Rögtön elkezdeném tanítani a kutyát, hogy csak tőled fogadjon el ételt és az sem lenne rossz, ha megnevelnéd, hogy ne ugasson minden zörejre.

2021. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Persze,hogy nem segget nyalva mennek át szólni,ha már régóta nem alszanak rendesen a kutya miatt.Van fogalmad róla milyen bosszantó,ha már hetek óta nem alszol rendesen,mert zárt ablaknál is csak annyit hallani,hogy veszettül vonyít 100.alkalommal is egy falevél hullásra a szomszéd kutya?

Nem enyhítő körülmény,hogy a többi is ugat,ha a tiétek ugat folyamatosan,és az hergeli fel a többit is.


Zavard be azt a dögöt a házba,vagy valahová,és kussoltasd el.

Bioriasztó helyett nyugodtan beszerelhetsz rendes riasztót mielőtt valaki lemérgezi a négylábút.Nem a feljelentés itt a legrosszabb..

2021. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Kutyásnak felelőssége?! Dehát azért van, hogy ugasson! Kutyaiskola?! Miiiii?!?!?!?!
2021. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves hármas válaszoló! :) Először is, nem szomszéd kutya, nem is erre néz az ablakuk. A többi kutyát nem ő hergeli föl, ők az utcán lehulló falevélre ugatnak, az enyém nem. Sőt, ha már itt tartunk, a többi kutya hergeli fel bizonyos esetekben az én kutyámat, de szerintem ne menjünk bele a részletekbe. :)

Hozzátennék még annyit, hogyha nekem van valamilyen problémám a szomszédaimmal, egy csésze kávé mellett beszélem meg velük, nem bunkó sms-t írok hajnalban, de nem vagyunk egyformák.

2021. okt. 1. 22:40
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Ja,nyílván csak úgy kedvük támadt pont téged cseszegetni egy nem létező problémával.

Akkor csak várd,hogy feljelentsenek,vagy lemérgezzék a kutyát.


És az is teljesen nyílvánvaló,hogy az éjszaka közepén azért írnak neked egy "KUSSOLTASD MÁR A K*RVA KUTYÁD" üzenetet,mert szivatni akarnak és véletlenül sem azért mert nem tudnak aludni a kutyádtól,tényleg.

2021. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem csak nekem írogatnak ilyeneket, de jó, hogy ezt is jobban tudod :)

Nem az volt a kérdésem célja, hogy ismeretlen emberek is belém álljanak, úgy, hogy nem is látnak bele a kérdésbe, hanem egy nagy vonalakban vázolt helyzetre mondjanak valamit. Bár mit vártam ettől az oldaltól xd

2021. okt. 1. 22:48
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Kussoltasd a dögöd, ennyit kérnek. Nehéz?

Ha pedig cserébe kirakják az ablakba üvölteni a rádiót hattól tízig, vérig vagytok sértődve.

2021. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Kiírtad,hogy rád szólt a szomszéd,mert a kutya ugat.

Ezen mi tovább tárgyalni való van? Ne hagyd,hogy okvetlenül ugasson,ha nem akarsz magadnak bajt a szomszédokkal.

Ez nem beléd állás,teljesen egyértelmű,hogy itt te (és még jó pár kutyatartó) vagy egy probléma forrása,amit vagy megszűntetsz önszántadból vagy csúnya leckét fognak adni.Nem,ne attól félj hogy rajtad csattan az ostor.

2021. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem a kutyákat, de a kutyás embereket az ilyen bunkók miatt utálom. Mi olyan nehezen érthető azon, hogy zavarja az embereket a kutya ÁLLANDÓ ugatása? Néha ugat, oké, de folyamatosan senki nem akarja hallgatni. És még neked áll feljebb...
2021. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!