Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaugatásért, hol lehet...

Kutyaugatásért, hol lehet feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
A szomszed kutyaja szo szerint egesz nap ugat. Es nagyon zavaro. Este es neha ejszaka is ugat.

2021. márc. 22. 17:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Kertes ház? Mert akkor semmit nem fognak csinálni. Ha társas,akkor közös képviselő,ill.megszavaztatni a közösséggel,hogy ne lehessen kutyát tartani az adott lépcsőházban / tömbben.
2021. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Juj, mit fogsz ezért kapni. Itt már kifejtették, hogy ezt tűrni kell, mert ha a gyerek sír azt is eltűrik a kutyatulajdonosok. Mert, ha nem tudod eltűrni, akkor egy értetetlen, kutyákat gyűlölő, primitív ember vagy és költözz Te oda, ahol nincs ugatás. Ne kutyás kategóriába tedd fel ezt a kérdést.
2021. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Jegyző a hivatalos személy akit ilyenkor keresni lehet.
2021. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Lekell ülni a gazdával és meg kell beszélni. Közösen megoldást kell keresni.


Elmondod, hogy téged nagyon zavar a kutyaugatás, meg kellene oldani, hogy befejeződjön.



Jegyző semmit sem fog csinálni valószínűleg.

2021. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Jegyzonel indits egy birtokvedelmi eljarast. Keszulj hang/ videofelvetelekkel is, elvileg ok figyelembe veszik ezt is.

Szomszeddal egyebkent nem lehet beszelni? Azert nyugodtan emlitsd meg neki, hogy felnyomtad, hatha meghuzza magat.

2021. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha éjszaka ugat, csendháborításért simán feljelentheted. Ugyanaz a kategória, mint amikor buliznak a szomszédban.
2021. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert a gazdák olyanok, hogy le lehet velük ülni, ha az édesdrágabüngyilibüngyili ugat. Nem, nem minden gazda olyan.
2021. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Huh szívem szerint én is... a kis csivavat a szomszéd kertben. 4 darab kutyájuk van, negyed akkora területen mint a miénk. Az én kutyám nem is nagyon ugat de azoké! Ha a kerítés közelébe mész úgy acsarkodnak az emberre...

A csivavat meg ugyanúgy kizartak

egész nap vinnyog pont az ablakom alatt. Eleve nem szeretem azt a fajtát de így nem is fogom megszeretni. Egyedül az tart vissza, hogy az is élőlény szivem szerint elvinnemm joooooo messzire. Enyhén szólva

2021. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 kutyám van.

Kölykök még.

Néha ugatnak.

Sajnos éjszaka is, ha járkálás van a lépcsőházban.

A szomszédom kutyája folyamatosan idejárt az ajtónk elé, mikor mentek sétálni, kaparni az ajtót.

Nem szóltam egy büdös szót sem.

Az alsó szomszédomhoz lementem és leültem vele beszélni, hogy a kutyusok suliba járnak, legyen szíves szólni ha ugatnak a kutyák, ha nem vagyunk itthon.

És elnézést kértem minden lakótól akivel találkoztam a kutyaugatásért.

Mindenki korrekt módon reagált eddig.

Szerintem egy kutyatulajdonosnak illő elnézést kérnie, ha ugatós a kutya.

Még akkor is, ha nem szívből jövő. És pontosan azért, hogy ne legyen balhé és megóvjuk magunkat az esetleges bajtól.


Viszont, engem is zavar néha a szomszéd aki 2 naponta reggel 5-6 között porszívózik a fejem felett.

Illetve 8-kor beindítja az ütvefúróját,kopácsol, meg kitudja milyen zajokat csap... őszintén szólva elég fura egy házaspár... :D

De nem szólok, mert nem akarok civakodást. Ha nem lennének a kutyusok akkor sem szólnék.

Én vettem lakást társasházban.

Sajnos ez van, ezt kell szeretni.


De Te tudod kedves kérdező, én a helyedben kedvesen és tisztelettudóan megpróbálnám megoldani a gazdával a problémát. Minthogy kárt okozzak másnak.

De nem vagyunk egyformák.

2021. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9 -es vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogyha esetleg a gazdi nem vevő a jó modorra , akkor nyílván a fent leírtak alapján kell eljárni.


Akkor már nincs más lehetőség.

Én magam sem tűröm el, hogy ugassanak a kutyáim,hátmég a szomszéd...


Nyugodtan lehet neki, mondani, hogy nevelés kérdése az egész.

Meglehet oldani, hogy az ugatás minimálisra csökkenthető legyen.

2021. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!