Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája órákat...

A szomszéd kutyája órákat ugat egy nap, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Be van zárva a nyomorult éjjel-nappal egész évben, a degenerált majmok annyit foglalkoznak vele, amíg enni/inni kap, egyébként le se szarják. Tudom, hogy unalmában csinálja, nem az a kérdésem, hogy mi a baja..

A házunktól alig 1 méterre van a ketrece, és bizony ha egyszer rákezdi, akkor 2,5-3 óráig megállás nélkül ugat. Ha az nappal, még éppen elviselhető, viszont ha pl. este 10-kor, akkor én nem tudok elaludni tőle (akár 1-ig).

Tudnak róla, hogy zavar, szóltam már, el is hangzottak üres ígeretek, hogy majd sétálni visszük, stb, lósz@r se lett belőle nyilván.


Úgy érzem, nincs más lehetőségem, mint szólni a hivatalnak. Csak a feljelentés müködik, vagy először kijönnek szólni? Mit fognak tenni?



2021. ápr. 15. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Füldugó.
2021. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzatnál is tudsz bejelentést tenni, de szerintem többre mész feljelentéssel.


Egyébként én azt csinálnám a helyedben, hogyha rákezd a kutya, akkor átmész és ráfekszel a csengőre.

2021. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

ismerős..

hála istennek nállunk már nincs ez, állatvédőknek kell szolni

az se biztos, hogy szóbaálnak veled de hátha addig pedig füldugó..

2021. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédők, jegyző, önkormányzat, rendőrség. Nem csak neked rossz ez, hanem a kutyának is.
2021. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@20.50: nincs bekötve a csengőjük az istenbarmainak, állhatok ott reggelig


@21.05: arra amúgy nagyon magasról szarok, hogy a kutyának rossz, ha BÁRHOL MÁSHOL csinálná ezt a szenvedést, érted..

2021. ápr. 15. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Úgy értettem, hogy vegyél füldugót! Akkor nem fogod hallani a kutyát.
2021. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, értem, de talán lépnének hivatalos szervek, mert jogszabályt sért a szomszédod.
2021. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Ha a gazdit nem zavarja és nem akar tenni az ügyben mérget neki.

Nem túl humánus,de garantáltan elcsendesedik.

2021. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

@00.36: ha tudnád, hányszor gondoltam már erre.. csak a lelkiismeretem tart vissza ettől. Nem is a kutyát sajnálnám, hanem félnék hogy rájönnek, én voltam (pedig nyilván sötétben csinálnám), és sajnos akkor az már börtönnel bünthető, és életem végéig alibim lenne.

Persze vannak ilyen-olyan növények is, amiktől elpusztulna, és nem kimutatható egyik se.

2021. ápr. 16. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Hozna másik kutyát, egy birságot talán jobban megérez.
2021. ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!