Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megtanítani...

Hogyan tudnám megtanítani erre? Te örülnél ilyen lánykérésnek?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérni a barátnőm kezét. A terv az lenne, hogy kimegyünk egy szép, kissé elegáns helyre, és visszük kutyámat is, én eldobom a kutyajátékot. A játék igazából egy a gyűrőtok, 15 centi, hengeralakú. Szóval eldobom, kutyám visszahozza, leül és odaadja, én elveszem, letérdelek és remélem barátnőm igent mond. Milyen nehéz lenne megtanítani a kutyát? Visszatudja hozni, ismeri az ül és a kérem parancsot is.


A kérdésem még az lenne, hogy hogyan "öltöztessem" fel a kutyám? Rajtam fehér ing, sötét nadrág lesz és szeretném ha passzolna hozzám. Golden retriever, fekete bőr nyakörvet gondoltam, de egy kendő is jól nézne ki, csak nem tudom milyen színű legyen.


Te örülnél ilyen lánykérésnek? Barátnőm imádja a kutyám, remélem minden tökéletesen sikerül.



2021. okt. 2. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Családtag,de te kéred meg a kezét nem a kutya.. :o
2021. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=2dubyXXzp68


Halgasd meg Tate véleményét a lánykérésről.


Szerinte ratyi dolog ez a hozzáállás, hogy "remélem igent mond"

Furán hangzik, de ha meghalgatod az érvelését, rájösz, hogy igaza van, és szarul állsz a dologhoz meg a fehér nyakkendőhöz, inghez

2021. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Kicsi kosárszerű, amiben benne van a gyűrű doboza.

Megtanítod neki, hogy vigye a kosarat ahhoz, akihez küldöd. ha sikerül már több emberhez is elküldeni, jöhet a barátnő.

Akikkel gyakorolsz, adjon mindig jutalmat, ha odavitte.

2021. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
14 köszönöm, ez nagyon jó ötlet!
2021. okt. 2. 19:36
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Sikeres lánykérést !
2021. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Szakitani is majd a kutya segitsegevel fogsz? :) - csak kerdezem ...
2021. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19%

Semmi ilyesmi műsort nem díjaznék. Már az vicces egy kicsit, hogy kutyázáshoz felveszel egy inget és nadrágot és kidekorálnád a kutyát is.

Az eljegyzés számomra egy közös döntés, nem egy performansz. Engem kiábrándít a gyűrű és a letérdelés. De ezt tudja a párom is. Amúgy nagyon szeretem a kutyáit, sajátjaimnak érzem őket.

Viszont a barátnődnek kell, hogy tetsszen, aki viszont nem ismerünk.

2021. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!