Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a felfázás...

Mennyibe kerül a felfázás elleni kezelés?

Figyelt kérdés
A kuytám fel van fázva, nagyon sokat pisil, és azért érdekelne, hogy mennyibe kerül, mert holnap kapok fizetést, és ha nagyon sok várok holnapig, ha nem akkor viszem most. Sürgős ez annyira, hogy midnenképp ma menjek, vagy ráér holnap?
2010. szept. 1. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel az orvost szerintem. De ha aggodsz a kutyusodért és látod hogy rosszul is van , mivel kisérheti láz is a felfázást akkor inkább vidd el ma orvoshoz. Anyira sokat nem kérhet érte , sajnos nemtudom megmondani menyi de pár ezer forintnál több nem lesz.
2010. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs rosszúl, smemi baja, játszik, eszik ugyanúgy, cska annyi, hogy sokat pisil.
2010. szept. 1. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
rosszul
2010. szept. 1. 14:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd fel a dokit, és pont ugyanígy tedd fel neki a kérdést. Ha azt gondolja sürgős, akkor úgyis azt mondja, hogy vidd csak be, majd holnap kifizeted.


Mindenesetre cseréld ki a vizét kamilla teára, az talán kicsit lehúzza a gyulladást.

2010. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondta várjak holnapig és ha nem javul, holnap vigyem. Kérdeztem az árát is tényleg nagyon olcsó,2 ezer forint, én olyan 10 ezerre számítottam .
2010. szept. 1. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

A kamillateát már írták helyettem, annyit tennék hozzá, hogy azt vedd, amire rá van írva, hogy coffein free. Ne melegen vagy langyosan. Normál vízhőmérsékletben mehet neki.

Jobbulást! Különben nem vészes árban. Szövődményben már lehet durvább, szukáknál főleg, úgy hogy figyelj rá majd nagyon.

Gyógyuljon!

2010. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy milyen baktérium okozza és milyen gyógyszert kap. Az enyémnek sajnos e-coli tenyészett ki a vizeletből, amit rohadt nehéz kiirtani. Már a második sorozat antibiotikumot kapja és vizsgálat is volt egy csomó....
2010. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!