Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a rákos kutyám, mit...

Nem eszik a rákos kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csontdaganata van a kutyámnak és nem eszik semmit, már akkor sem ha kézből etetjük. Mit csináljak?

2021. okt. 6. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos el kell altatni
2021. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem itt a vége. Ha azt akarod, hogy a lehető legboldogabb legyen utolsó pillanata vidd állatorvoshoz és altasd el. Már nem akar élni és nem is tudna érzi itt a vége azért nem eszik.
2021. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
1.Majd ha orvos is rábólint...
2021. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

1.-nek.


Ezért innen kibannoltatnak téged!


(De igazad van pedig.)

2021. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 qkker1 ***** válasza:
85%
Sajnos az 1-nek igaza van, bármilyen nehéz, el kell engedni!
2021. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

A macskám is rákos volt, egy évig élt boldogan vele minden fájdalom nélkül, de sajnos nála is, egyik napról a másikra rosszra fordult a helyzet és ő sem akart már enni, pedig előtte nagy zabagép volt. Pont karácsonykor történt, elvittük dokihoz, nem bíztam benne hogy lehet rajta segíteni és így is lett, el kellett altatni. Rohadt nehéz dolog ez, sose mutatom ki az érzéseimet de úgy bőgtem ott mindenki előtt mint egy csecsemő, és most is így tennék.

Gondolj arra hogy milyen boldoggá tetted az életét, ami a te életednek csak egy töredéke, de neki az egészet jelentette. És ha eljön az idő, majd egy másik kutyának fogod jobbá tenni az életét.

2021. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
4. Ja, a sok fotelállatvédő. Rengetegen vannak ezen az oldalon, minden szrért jelentgetnek.
2021. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
A mi kutyánk is daganatos volt, nyáron kellett elaltatni. Látszott rajta, hogy mér szenved, csont soványra fogyott a 40 kilós nagy kutya, nem evett, hányt, elbújt, az állatorvos szerint is ez a legjobb megoldás és segíteni inkább neki. Nyilván nehéz meghozni ezt a döntést, de ezzel tényleg segítesz rajta.
2021. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Először is nagyon sajnálom😢

Másodszor nincs étvágya már mert nem érzi jól magát

Próbálj más kaját de nem fog enni akkor sem de legalább te megpróbáltad

Tölts vele annyi időt amennyit csak tudsz,simogasd,szeretgesd de nyilván ezt csinálod

Vidd el orvoshoz és majd az orvos megmondja mi a javaslata bár gondolom sejted....

2021. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is rákos volt a kutyám, ugyanez volt a helyzet a végén. Ha nem eszik, az sajnos már semmi jót nem jelent.

Nekem azt mondta az orvos akkor, hogy napokig el vegetálhat így, mielőtt feladja a harcot. El kell engedned, ilyen esetben az altatás a legjobb megoldás. Holnap hívd fel az orvost, de készülj fel rá lelkileg, hogy ezt fogja javasolni. Nagyon sajnálom!

2021. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!