Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A terrierek alkalmasak agilyti...

A terrierek alkalmasak agilytire? Ha igen melyikek azok akik élvezik és egyben jók is benne?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
a westie..
2010. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
ir terrier
2010. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jack russel mert egy hiperaktiv "dög" :D
2010. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Airedale terrier, Ir terrier, Westi, Jack Russel terrier, Foxterrier.
2010. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

cairn terrier ..

ugyanaz mint a westie csak a westi csak fehér lehet

2010. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha hiszitek, ha nem, némely yorkshire is. Az enyém magától is táncol jókedvében.
2010. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Uhh... bocsika, lehet fáradt vagyok? 4-szer kellett elolvasnom a kérdést mire rájöttem, hogy nem a dog dancingről van szó. Nagyon sajnálom. A yorkik dancingelnek. Én kérek elnézést.
2010. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
gyakorlatilag bármelyik, mert gyorsak pörgősek, bár tény, hogy önfejűbbek tudnak lenni, mint mondjuk egy border collie, és mivel általában rövid a hátuk és kissé kötöttebb az izomzatuk, kevésbé fordulékonyak a bordereknél. Szóval VB-t általában borderek nyernek, de ettől még egy terrier kiválóan alkalmas az agilityre, és élvezni is fogja:DD
2010. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
westie mindenképpen:) Nekem is az van, és mégcsak itthon agilityzünk, de aztis nagyon élvezi. Nemsokára kutyaiskolába is megyek vele:)
2010. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én westiemmel csak dogdancingelünk de azt is csak max 50-10 percig mert hamar kifárad, és nem tud az enyém annyira magasat ugrani. Igaz irtó gyors, és pár nap alatt megtanutla a koreográfiát meg minden. Agilityre szerintem kicsit nagyobbat mondjuk közepes snaci, foxi, parsonok és a skót terrier. Nézz utánna a border terriernek (NEM border collie).. hihetetlen milyen kis jószágok.
2010. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!