Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen munkavégzésre alkalmasa...

Milyen munkavégzésre alkalmasak a "zsebkutyák"?

Figyelt kérdés

*zsebkutyák: Azok a kutyafajták, amit sokan divatból tartanak. Kis méretűek, és iszonyúan magas hangon ugatnak.


Itt most nem arra gondolok, hogy jó barát, meg ilyenek, hanem pl a foxi jó disznóskutya, mert kicsi és gyors.

Van itt olyan, aki kicsi kutyát tart, de nem csak dísznek?


2011. febr. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Yorkim van és fogdossa a patkányokat,egereket.
2011. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Havanesem van és húzza a szánt, amikor fát lopok az erdőben.
2011. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Papámnak jagd-ja volt, igazi vadászkutya, a rókák réme.
2011. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A foxi nem zsebkutya.
2011. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ezeket a mini 'tündibündi' kutyákat általában vadászatra ---> egerészésre és patkányvadászatra tenyésztették ki. Vannak persze amelyek nagyobb kisemlősöket - értelmes... lol - is megfognak, pl a Jagd, vagy foxi, de a csivava stb egerészik. Mondjuk manapság már gyakran azt sem...
2011. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is yorkshire terrierem van.

De attól még, mert nem vadászik patkányra (lévén, hogy nincsenek patkányok a környékünkön) nem gondolom, hogy ő "csak egy dísz" lenne.


De nyilván a nagyobb testűek (pásztorkutyák, terelők, kopók, vadászkutyák) mind, kivétel nélkül azt csinálják, amire ki lettek tenyésztve...

2011. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

milyen munkára alkalmasak???

arra amire számomra a többi kutya is, csivava és dán dog egyaránt ---> az ember legjobb barátja, hű társa, mindennapjait szebbé teszi, nehéz időszakokon átsegít, feltétel nélkül rajong...

Ennél igazibb, komolyabb és szebb "munka" szerintem nem létezik

2011. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bármit lehet velük csinálni,amit a nagy testűekkel,egy kettővel még őrzü védőzni is lehetne,nyilván vicces lenne.de pl. BH vizsga simán.
2011. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért kéne egy kutya munkavégzésre alkalmas legyen? Tarts cselédet, ha dolgoztatni akarod...
2011. febr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"A foxi nem zsebkutya." Mondtam én egy szóval is, hogy az? Csak példának hoztam fel. Mondhattam volna komondort is.
2011. febr. 3. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!