Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ragaszkodik a póráz...

Aki ragaszkodik a póráz nélküli sétához olyan helyen, ahol szabálytalan, miért engedi oda pórázas kutyához a póráz nélküli kutyáját?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem engedi oda, csak nem tudja behivni.

Nekem legalabbis ez a tapasztalatom, hogy komolyan mondom csak azok setaltatnak poraz nelkul 10-bol 8 esetben, akik keptelenek banni a kutyaval es behivni. :((

2021. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek az egyessel.

A miértre a válasz: felelőtlenek.

2021. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem magas, hogy az miért nem köt rá pórázt, aki ahhoz is lusta, hogy kutyaiskolaba járjon. Nem kötelező odajarni, csak akkor hasznalná.

Lustasag, felelőtlenség.

2021. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én kutyasulisokat is látok ilyeneket, nem azon múlik szerintem.
2021. okt. 8. 10:58
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, attól még, hogy valaki elvégez egy alap tanfolyamot (márpedig legtöbben nem mennek tovább), attól nem lesz felelős, sőt. Általában lusták tovább nevelni a kutyát.
2021. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Az emgvan hogy a kutya ösztönlény? 50 g-os agya van , soha nem lesz teljesen tudatos ezért is KÖTELEZŐ a póráz.
2021. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Egy szabályozás addig ér valamit, amíg betartatható.

Hiába kötelező a póráz, ha a szabálysértőket nem cseszegeti senki.

2021. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom úgy vannak vele, hogy úgyse lesz gond belőle, mert az övék barátságos.
2021. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak épp nem mind barátságos, vagy nem minden kutya veszi barátságosnak, ha lerohanják... stb. Van egy ugatós foxi a környékünkön, az enyém nyugodtan végigülte ma, amikor odajött ugatva, a gazdája nem tudta visszahívni, a kutya oda sem figyelt rá, aztán mikor az enyém megmozdult, a foxi elszaladt, de belefuthatna olyan kutyába is, amelyik ezt az ugatást provokációnak veszi és összeverekednek.
2021. okt. 8. 11:39
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Ezért mondom, hogy az ő gondolkodásuk odáig terjed, hogy az övék barátságos. Az, hogy a másik kutya esetleg nem kér az övék társaságából, az már nem jut el az agyukig.
2021. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!