Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy ennyire fél?

Normális hogy ennyire fél?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma hoztunk el egy 3 hónapos kiskutyát a menhelyről. Szépen sétált pórázon, elvolt, nézelődött. De ahogy felérünk a lakásba megmosom a lábát megtörlöm és leteszem a földre meg se mozdul. Hiába jutalomfalat játék hívogatás nem hajlandó a lakásba megmozdulni inkább ott maradna a fürdőbe mint hogy besétáljon. Mit tudok tenni ilyen esetben? Behoztam a helyére de onnan sem mer kijönni…

2021. okt. 8. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Simogasd, vezesd körbe az öledben az ölebet, mutatkozzatok be neki, esetleg a szobában egy kiszedett kutyakajával egyedül hagyjátok, hogy ehessen. Ha nem eszik, finoman etetitek.
2021. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Én fél éve hoztam haza egy 9 éves csivavát. Oda adták az ágyát is és egész nap szinte le se mert mászni róla. Úgy evett, hogy minden falattal vissza szaladt az ágyára. Nem piszkáltam , hogy jöjjön le csak sokat simogattam meg beszéltem hozzá és pár napon belül megszokta nálam. Most már jó haverok vagyunk, nem győzöm kiengedni az udvarra, mert állandóan ki be szaladgál. Ebből kiindulva nálatok se lesz gond csak legyetek türelmesek.
2021. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
92%
Idő kell amíg megszokja az új helyét, azzal tudsz neki a legtöbbet segiteni, ha hagyod hogy magától a sajàt tempójában fedezze fel a lakást. Egy csendes helyre rakj ki neki kaját meg vizet és hagyd békén, csináld úgy a dolgaidat mintha nem lenne ott a kiskutya.
2021. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
3 hónapos kutyának még anyja mellett lenne a helye.
2021. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
#4 Mióta???? 6 hetesen elválasztják már a tenyésztők is, s nyolc hetesen el lehet hozni az új gazdinak!
2021. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tedd egy biztonságos helyre (fekhely,nyitott szoba kennel,stb) ahol megnyugodhat és hagyd egy kicsit.

Had kezdjen el felfedezni egyedül,magától.ha mellette tozsogsz nem fog mozdulni,mert te is új vagy neki :D

2021. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!