Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Testvérpár közül a félénkebbet...

Testvérpár közül a félénkebbet, vagy a magabiztosabbat választanád? Miért?

Figyelt kérdés
A kutyák teljesen egyformák egy fehér foltot leszámítva az egyik mellkasán.
2021. okt. 10. 20:05
 1/9 anonim válasza:
7%
Azt hittem lányokról van szó
2021. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
A magabiztos kevesebb problemaba keveredik. Mindig felelembol tamadnak a kutyak. Felenket ne valassz,ha varosban elsz.
2021. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Megprobálnék velük haverkodni, játszani és amelyik jobban ragaszkodik azt választanám.
2021. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A magabiztosabb a dominancia problémákra lesz hajlamosabb,a félősebbel meg bizalmi problémák lehetnek (ebből kifolyólag szintén lehetnek problémái).


Szóval amelyikkel könnyebben megbírkózom.Én inkább a dominancia problémát választanám,a félelmiset nehezebb kezelni.Sokáig tart bizalmat és kapcsolatot kialakítani vele,idegen helyeken főleg (séta pl)

2021. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Félösebbet.
2021. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Most nemtudhatod miért fél. Lehet később megerösödik lelkikeg is, és szerintem sokkal jobban ragaszkodó típus lehet.
2021. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt, amelyik jobban illik hozzám. Ennyiből semmi nem derül ki. A magabiztosság lehet egészséges, de lehet nyomulós tahó is. A félénkebb is lehet amúgy tök normális kutya, ha a jelenlegi helyzete okozza a problémát.


Én egy átlagnál félősebbel jobban kijövök, mint egy nyomulóssal, de ez csak én vagyok.

2021. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a magabiztosat választottuk! Imádtuk Őt!
2021. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Amelyik kiválaszt. Mentett kutyám van, aki félős volt, a legtöbb emberrel tartózkodó elsőre akkor is, ha később nagy haver lesz, de bennem egyből megbízott, és nagyon kötődik hozzám, szót fogad.

Bízd a kutyákra, melyik választ ki, ha te nem tudsz dönteni.

2021. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!