Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akar sétálni a kutyám!?

Nem akar sétálni a kutyám!?

Figyelt kérdés
Van egy túlsúlyos, beteg kutyám. Mióta pár napja lehűlt a levegő, nem hajlandó sétálni. Hiába adok rá ruhát, megmakacsolja magát, és megáll. Nem tudok semmit se tenni már, nagyon ideges vagyok hogy többet kellene mozognia de nem hajlandó...mit tehetnék?

2021. okt. 14. 11:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is elegem van az emberek hülyeségeiből,de még nem haraptam meg senkit.
2021. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Legyen igazad!

Elegem van a válaszaidból, és tudok kutyát nevelni, mert szót fogad,több órán át nyitott kapunál nem megy ki már 1 éve, és hallgat több, mint 7 parancsszóra.

2021. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
67%

Azta,az már alap szintű tudásnak majdnem elkönyvelhető! :D

De azért remélem az megvan,hogy kutyát nevelni nem egyenlő trükkök tanítgatásával.Nevelni és tanítani két külön dolog.

Pacsit adni bármelyik kutya tud azt meg lehet tanítani,megharapni az a kutya nem fog amelyiket megnevelted és jól nevelted.

2021. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%
Felőlem akár parancsra rappelhet is, attól még megharapott, ami elfogadhatatlan.
2021. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem harapott meg, csak oda kapott. Van különbség a kettő között! Az odakapott azt jelenti, hogy nem akar megharapni, csak figyelmeztetni akar. És ez már alapból is régen volt. Hattyúk a témát, jó?
2021. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%

"Csak" odakapott.


Olyan, mintha feléd lendíteném az öklöm. Hiába nem ütlek meg, attól még fenyegető és tiszteletlen dolog, nem?


Jól nevelt kutya még csak le se morogja a gazdit.

2021. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
28%
A vitának nem itt a helye, privátban intézzétek légyszíves. A kérdezőnek kellene segíteni, az ő kutyájáról van szó, nem máséról. Csak azért, mert nem értetek egyet valamiben, nem kell balhézni, vagy ha mégsem bírtok magatokkal, tisztelétek meg a kérdezőt és minket, hogy privátban folytatjátok. Köszönöm.
2021. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
22%

#26

Én lezártam a témát, nem kell

veszekedni. Ezt már egyszer meg is írtam, de tovább veszekedtél. Hagyjuk már légyszi. És nekem egy nevelt kutyám van, vagy te honnan tudsz mindent az én kutyámról? Nem is ismered

2021. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

A taptol mennek tonkre az izuletek.

Kezdd el rendes kajaval etetni.

2021. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
#29. BritCaret kap, szóval...
2021. nov. 23. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!