Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet távol tartani a...

Mivel lehet távol tartani a kutyákat, hogy ne vizeljenek utcán tartott autóra robogóra vagy biciklire?

Figyelt kérdés
Valamilyen szerre gondolok amit a kerékre fújok mondjuk egy sprayből. De az is lehet hogy a jármű helyét szórom be valamivel, amit távol maradásra bírja az ebeket.

2021. okt. 14. 13:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
5-os egy gyoker, minden kerdesnel odahany valami eszmeletlen baromsagot.
2021. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A többi lepontozottat is ő írta. 2,5 pipa... Én marha az 5-ös válaszához ráadásul véletlenül hasznos jelet nyomtam. Már nem tudom visszacsinálni. Trollkodik, mert most épp olyanja van. Hülye bunkó.


Nem tudsz az ilyen gazdákkal mit kezdeni. Sajnos rengetegen vannak. Megáll a pórázon vezetett kutyájával és megvárja, míg telepisili az autó kerekét. Másik kedvencem, amikor sz.arik a kutya, a gazdi nyomkodja a telefont közben, és amikor végzett, továbbsétál. Este sötétben tök jó belelépni.

2021. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A gazdinak kellene úgy nevelni a kutyát, hogy ezt ne engedje, én úgy nevelem az enyémet, se falra, se járdára, se járműre, csak a zöldterületre, és onnan is összeszedem. De bunkó gazdik is vannak sajnos. Esetleg távoltartó spray-t, amit már ajánlottak, kipróbálhatsz, én nem ismerem, mennyire hatásosak.
2021. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, Te vagy az a gyökér a borjú méretű középázsiaiddal?

Mert ha igen akkor fotózd már le, ha már az előző hozzászólásodnál nem sikerült:))

2021. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
12-es ja, és ha meg az ember odsmegy a SAJÁT autójához, és nem belerúg, hanem a lábával eltolja az azt pisilő kutyát, akkor Ő a bunkó, mert belerúg a más kutyájába...
2021. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
Betont körbeönteni ecettel
2021. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan egy kis pisitől kell kiakadni? Mielőtt nekem ugrana a sok autó bu:zi, nekem is volt autóm, semmi bajom nem volt azzal ha egy kutya lepisilte, a sajátom is volt hogy megjelölte. És akkor mi van?
2021. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hányas voltam, nem néztem. A kérdezőnek már válaszoltam.


17.: Nem vagyok autóbuz.i, pont ezért írom feltételes módban: ha egy fát, vagy tuját képes kidögleszteni, ha rendszeresen lepisili a kutya, akkor a gumikeréknek se használ. (Én ezt hallottam sokaktól, hogy rongálja az erős pisi, de ha tévedek, akkor csak azt írtam le, amit mások mondtak, akkor javítsatok ki.)

2021. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

A lemezfelnin a festéket szedi le, illetve a vasat rohasztja gyorsabban mint a víz, alufelninél meg ha van 1 kis megpattanás olyan mint a só (csak gyorsabb) elkezdi fehérre oxidálni, az oxid meg ledurja a lakkot.


Nem mellesleg ha defekted van, vagy csak szeretnél fújtatni a kerékbe (ami célszerű, pl hogy ne ment át a kutyán/gazdáján) akkor fogdoshatod a hugyos szelepsapkát/kereket, ami ciki főleg ha bemész a boltba utána és megfogdosod a tetves kutyagazdi kajáját.

2021. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Kézmosás csodái, ill. kézfertőtlenítő csodái.... járvány miatt úgyis gyakrabban kell használni. Gondolom ha egy kölyök hugyozná le a kocsitok kerekét, az übercuki lenne, de bezzeg egy kutya, ójaj......
2021. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!