Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet távol tartani a...

Mivel lehet távol tartani a kutyákat, hogy ne vizeljenek utcán tartott autóra robogóra vagy biciklire?

Figyelt kérdés
Valamilyen szerre gondolok amit a kerékre fújok mondjuk egy sprayből. De az is lehet hogy a jármű helyét szórom be valamivel, amit távol maradásra bírja az ebeket.

2021. okt. 14. 13:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem, hogy bárki szerint is cuki lenne, ha egy gyerek csinálná, de rakhatsz ki vizet, meg tálba tápat az autód elé, hátha több kutya ürít utána oda
2021. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van garázsom. De ha kint is áll a kocsi, akkor sem zavar, nem szarom magam össze mint a hozzászólók 99%-a.
2021. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

A válaszadók 99%-a sem szarja össze emiatt magát szimplán undorító a dolog, ráadásnak értelmetlenül károsít.


De amúgy meg ha szerinted a kézmosás/fertőtlenítés mindenre faca, akkor szedd puszta kézzel a korcsod után a szart, kesztyű, meg zacskó nélkül, úgyis megmosod, nem?

2021. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem vagyok olyan proli mint te, amilyen hangnemet is megengedsz, hogy zacsi nélkül szedjem a kutyám után a cuccost, de te megpróbálhatod, szólok ha sétálunk ;)
2021. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%
Miért tenném ha ott van a szád, azzal is fellehet szedni :) Te kis proli prosti!
2021. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
26%
A stílus maga az ember :) Ez téged jellemez :) További szép estét :)
2021. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
28%
Marhaság! viszont neked is szép estét :)
2021. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
89%

Én sosem értettem miért hagyják,hogy az autót,házfalat a kanok jelöljék.


Nekem mikor a kanom ezekkel próbálkozott,megrángattam. Azóta villanyoszlop,fa,bokor,fűcsomó ami pisi hely lehet és pont. Hiába érzi pl ház falon a pisit nem pisál oda,mert tudja nem szabad.


Get off jó cucc, kutyakozmetikába használtuk,mert a sok paraszt gazdi hagyja,hogy a kozmetika kapuját is pisiljék a kanok -.- no comment.

2021. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
41%

5-ost nagyon birom.


Ugy meg festo foliaval letakarhatod a kocsit.

2021. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%

#29 Tapasztalatból mondom: Robogó/motor takaró ront a helyzeten. Ugyan úgy összehugyozza és a redőkben még meg is áll a pisa. Jó lesz leszedni. Valamint várnod kell 20 percet hogy felrakd mert a kipufugó kiégeti. Max hétvégén/teleltetésnél éri meg vele szórakozni.


Amúgy nem is értem it a hszekben kiakadt kutyásokat. Mirefel zavarja őket hogy mást zavar valami és konfliktus kerülően igyekszik megoldani?

2021. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!